اینوتكس به شهرپردیس هویت فناوری می دهد

اینوتكس به شهرپردیس هویت فناوری می دهد

به گزارش پروژه آسان رئیس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2021 (inotex۲۰۲۱) اظهار داشت: این رویداد اردیبهشت ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس به صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد و با ورود اینوتکس به شهرستان پردیس، این شهر هویت فناوری به خود می گیرد.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، اکبر قنبرپور روز دوشنبه در نشست خبری مجازی با مبحث ثبت نام در دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ اضافه کرد: دهمین دوره نمایشگاه تا سه ماه آینده در تاریخ ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد. این رویداد در واقع آخرین نمایشگاه قرن است و شروع جدید پارک فناوری پردیس است.
وی اضافه کرد: هشت دوره این نمایشگاه بین المللی در محل های مختلف تهران برگزار گردید. سال قبل برگزاری این نمایشگاه با عنایت به شیوع کرونا به صورت مجازی بود، اما مقرر است از سال جاری برای همیشه این نمایشگاه در محل پارک فناوری پردیس برگزار گردد.
رییس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ افزود: عمده کشورهای پیشرفته و در حال توسعه دنیا هرساله نمایشگاه فناوری برگزار می کنند تا سالی یک مرتبه نوآوران و سرمایه گذاران گردهم آیند و امکان تعامل با یکدیگر را فراهم نمایند. در این رویداد شرکتهای بزرگ برای تعامل به دیدار شرکتهای استارتاپی کوچک تر می آیند و همکاریهای مناسبی در این عرصه رخ می دهد.
قنبرپور با اشاره به اینکه این رویدادها می تواند به محل برگزاری هویت بخشد، اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این رویداد این است که به شهرستان پردیس بواسطه این رویداد هویت بخشیده شود و هویت این شهر به یک شهر فناوری تبدیل گردد.
وی تصریح کرد: نزدیک به ۴۰۰ شرکت کوچک و بزرگ نوآور در شهر پردیس وجود دارد. همینطور روزانه ۶ هزار متخصص وارد پارک فناوری پردیس می شوند و در نهایت مردم شهر، صنایع و دانشجویان هستند که باید حاکمیت منطقه را تغییر دهند.
رییس دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ تصریح کرد: هم اکنون صنایع پردیس عموما در ۲ حوزه فلزگری و درودگری فعالیت می نمایند. همینطور ۲۵ هزار دانشجو در این شهر مشغول تحصیل هستند. رویداد اینوتکس به صورت طبیعی به زیست بوم کمک های بسیاری می کند و با ورود اینوتکس به پردیس، نوآوری و فناروی شهر با کمک مسئولان و مردم ارتقا می یابد.
قنبرپور اضافه کرد: درب های این نمایشگاه برای مخاطبان باز است تا هر کس که تمایل دارد بتواند با شرکت ها و خدمات آنها آشنا شود.
به گزارش پروژه آسان به نقل از ایرنا، نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس، و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می گردد. اینوتکس ۲۰۲۰ به صورت مجازی میزبان بیشتر از ۴۰۰ شرکت و استارتاپ و بیشتر از ۲۰ هزار بازدیدکننده ی آنلاین بود، اینوتکس ۲۰۲۱ این دفعه به صورت تلفیقی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود.منبع:

1399/11/28
14:45:28
0.0 / 5
271
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه