وزیر آموزش و پرورش خبر داد

صدور احکام رتبه بندی معلمان در مهرماه

صدور احکام رتبه بندی معلمان در مهرماه

پروژه آسان: به گزارش پروژه آسان، خوزستان وزیر آموزش و پرورش از صدور احکام رتبه بندی معلمان در مهرماه اطلاع داد.یوسف نوری، در حاشیه افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه برکت آبادان که امروز (۵ مهرماه) برگزار شد، ضمن اشاره به صدور احکام رتبه بندی معلمان از مهرماه اظهار نمود: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته، احکام رتبه بندی همکارانی که تابحال بارگذاری مدارک خود در سامانه رتبه بندی را تکمیل کرده باشند، در مهرماه صادر خواهد شد.

به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، به نقل از اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، وی با اشاره به اینکه توزیع تغذیه مجانی دانش آموزان مناطق محروم از هفته آینده آغاز خواهد شد، اضافه کرد: ابلاغ اعتبار تغذیه مجانی دانش آموزی انجام گرفته است و هفته آتی روند توزیع آن به صورت دو روز در هفته شروع می شود و اولویت با دانش آموزان مناطق محروم خواهد بود و برای این امر تابحال یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

وزیر آموزش و پرورش در مورد جذب نیروی انسانی اظهار داشت: یکی راهبردهای آموزش و پرورش تأمین نیروی انسانی از راه دانشگاه های جامع کشور است.

نوری با اشاره به اینکه مساله نیروی انسانی و تأمین نیروی های تحولی در آموزش و پرورش یک برنامه اولویت دار است، تصریح کرد: احیای تربیت معلم دو ساله برای تأمین نیروی انسانی مناطق مرزی، عشایری و روستایی، استفاده از ظرفیت دانشگاه های جامع به صورت دو در سه و سه به اضافه یک و همینطور استفاده از تربیت شدگان دانشگاه های برتر در چارچوب اعطای بورس معلمی، همچون مهم ترین برنامه های مجموعه تعلیم و تربیت کشور در جهت ارتقای شاخص نیروی انسانی است.

نوری افزود: یکی دیگر از برنامه های آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی توجه به جذب نیرو بر مبنای پنجره جمعیتی است و تأمین نیروی انسانی ماندگار، توانمند، تحولی و بر مدار سند تحول بنیادین است.

وزیر آموزش و پرورش در انتها اظهار داشت: در بحث دانش آموزان اتباع هم پارسال بالغ بر ۵۶۰ هزار دانش آموز زیر پوشش خدمات آموزشی تربیتی قرار داشتند و سال جاری هم دانش آموزانی که دارای تاییدیه هستند بدون هیچ مشکلی در مدارس ثبت نام شدند و درحال دریافت خدمت هستند.

منبع:

1401/07/06
12:45:54
0.0 / 5
296
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه