گفتمان سازی پشتیبانی از كالای ایرانی در دستور كار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

گفتمان سازی پشتیبانی از كالای ایرانی در دستور كار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

پروژه آسان: دبیركل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان كشور اظهار داشت: به دنبال تربیت دانش آموزان متخصص و متعهد هستیم، رویكرد ما تربیت حماسی دانش آموزان است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حامد علامتی در نشست با خبرنگاران، اظهار نمود: اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان یكی از تشكل های رسمی دانش آموزی است كه از سال 1358 تشكیل شده و فعالیت دارد.
وی اضافه كرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مستقیما زیرنظر مقام معظم رهبری فعالیت دارد كه به منظور پاسداشت ارزش های انقلاب، نیروسازی و جریان سازی می كند.
وی با اشاره به اینكه به تعبیر مقام معظم رهبری "اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی در یك مدرسه، یك سنگر فرهنگی به حساب می آید و دانش آموزان ما افسران جوان جنگ نرم محسوب می شوند"، اظهار داشت: به دنبال تربیت دانش آموزان متخصص و متعهد هستیم، رویكرد ما تربیت حماسی دانش آموزان است و در مقاطع متوسطه اول و دوم فرآیند چهار ساله را مدنظر قرار می دهیم.
علامتی بااشاره به ترسیم سیر معنوی فكری – تربیتی برای دانش آموز از تدوین چشم انداز برای 1404 اطلاع داد.
وی بااشاره به شعال سال، اظهار داشت: مقام معظم رهبری حدود 6 سال است كه با انتخاب عناوینی برای هر سال، در حوزه اقتصادی تاكید دارند و امروز به نقطه ای رسیده كه پشتیبانی از كالای ایرانی را مدنظر قرار دادند؛ گفتمان سازی پشتیبانی از كالای ایرانی در دستور كار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان قرار گرفته است و این نهاد به پایگاه های پشتیبانی از كالای ایرانی تبدیل می گردد.
وی ادامه داد: پشتیبانی از كالای ایرانی باید از دانش آموزان و خانواده های شان آغاز شود كه این امر با گفتمان سازی در مدارس محقق می گردد و مطالبه گری از مسئولان به جهت تولید كالای باكیفیت از دیگر اقدانات موثر است.
دبیركل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان كشور، با اشاره به اینكه در سال تحصیلی جدید تقویت اعتماد به استان ها را در برنامه داریم، افزود: هدف ما خروج از برنامه های ملی و اجرای بیشتر برنامه های بومی و منطقه ای است و در این راستا برنامه و بودجه استانی تدوین خواهد شد. همینطور كیفی سازی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، كمی بودن زیرساخت ها، توجه به كارهایی كه سبب تقویت بنیه دینی و فكری می گردد از دیگر اهداف ما در سالجاری است.
علامتی اظهار داشت: گیلان، استان پر ظرفیت و نیروخیزی است. اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با همكاری سایر نهادها نظیر آموزش و پرورش و سپاه در مسیر رشد و شكوفایی خوبی قرار گرفته و حركت می كند.
وی با اشاره به اینكه چهار تشكل هلال احمر، بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی در سطح مدارس فعالیت دارند، اظهار داشت: هر چقدر برنامه ها متناسب با ذائقه دانش آموزان باشد، سبب جذب بیشتر آنها می گردد.1397/01/18
14:29:12
5.0 / 5
4597
تگهای خبر: دانش آموز , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه