معاون امور دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمرخبر داد

عضویت ۴۵۰ هزار دانش آموز در هلال احمر

عضویت ۴۵۰ هزار دانش آموز در هلال احمر

پروژه آسان: معاون امور دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: سازمان هلال احمر در ۸۰۰۰ مدرسه فعالیت می كند و تعداد اعضای كانون های دانش آموزی بیش از ۴۵۰ هزار نفر است.سعید بابایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار نمود: هدف سازمان هلال احمر در مدارس ابتدا آموزش های خود امدادی به دانش آموزان است كه در مواقع حادثه بتوانند خود و اطرافیان خویش را نجات دهند.

وی اضافه كرد: دومین فعالیت، فعالیت های بشر دوستانه است و اینكه بتوانند در سطح جامعه مهربانی، دوستی و... را گسترش بدهند.

معاون امور دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مورد پیشگیری از صدمه های اجتماعی در مدارس اظهاركرد: با دفتر مراقبت های صدمه اجتماعی وزارت آموزش و پرورش در حال همكاری هستیم و پیشگیری از این صدمه ها مخصوص یك ارگان نیست.

وی اضافه كرد: مراقبت در مقابل صدمه های اجتماعی حتما نباید به صورت مستقیم باشد، اگر بتوانیم اوقات فراغت مناسبی را فراهم نماییم و مهارت های زندگی را به درستی به دانش آموزان آموزش دهیم خیلی از مشكلات كاسته خواهد شد.

بابایی تصریح كرد: سال قبل در ۴۲۰ مدرسه و ۱۱۰ خوابگاه دانش آموزی در زمینه مبارزه با صدمه های اجتماعی مهارت هایی با عنوان تاب آوری و... را آموزش دادیم.

معاون امور دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در انتها اظهاركرد: در شش سال قبل در طرح «دادرس» یعنی دانش آموز آماده در ایام سخت بیش از دو میلیون دانش آموز را آموزش دادیم.1397/05/06
14:12:50
5.0 / 5
4712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه