بنیادی: تمام توسعه كشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است

بنیادی: تمام توسعه كشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است

پروژه آسان: نماینده مردم كاشمر در مجلس شورای اسلامی با تاكید براینكه باید دست دستگاه هایی كه در آموزش و پرورش نفوذ كرده و تاثیرات منفی بوجود آورده اند كوتاه شود، اظهار داشت: تمام توسعه كشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بهروز بنیادی بامداد امروز در دیدار وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان منطقه ترشیز كه در مجتمع فرهنگی هنری سرو كاشمر برگزار شد، وظیفه وزیر آموزش و پرورش را حتی از رییس جمهور هم بیشتر دانست و اظهار نمود: اقدامات وزیر آموزش و پرورش از دورترین نقاط روستایی تا مراكز استان و بزرگترین شهرها به یادگار باقی خواهد ماند.
وی با اشاره به اینكه وزیر آموزش و پرورش وظیفه بسیار سنگین و سختی را برعهده دارد، عنوان كرد: وزیر آموزش و پرورش وزیر گروهی است كه می خواهد انسان كاملی تربیت كند كه كشور را نجات دهند.
بنیادی با بیان اینكه اینكه هرچند برخی مواقع وزراء را تحت فشار قرار می دهیم اما باید وسعت كار آنها را هم مدنظر قرار دهیم، وسعت كار آموزش و پرورش را بسیار زیاد دانست و اظهار نمود: بدون شك در مدت چهار سال هیچ وزیری نمی تواند آموزش و پرورش را سروسامان دهد.
وی با اشاره به اینكه همه مشكلات مربوط به مسائل مالی نیست، تمامی تصمیم گیری ها را در اختیار وزیر آموزش و پرورش ندانست و اظهار داشت: متاسفانه در كشور به حدی تداخل وظایف و دستگاه هایی كه نباید در امور یكدیگر دخالت كنند به وجود آمده كه همه را خسته كرده است.
نماینده مردم كاشمر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موازی كاری هایی موجود، بیان كرد: مشكلات معیشتی، سرانه آموزش و پرورش و نقل و انتقالات و بسیاری مشكلات دیگر به جای خود اما اگر وزیر آموزش و پرورش فقط بتواند دست دستگاه هایی را كه در آموزش و پرورش نفوذ كرده و تاثیرات منفی بوجود آورده اند را كوتاه و با آنها مبارزه كند گام بسیار بلندی را برداشته اند.
وی با اشاره به اینكه امروز وزیر آموزش و پرورش باید وزرای مختلفی را تربیت كند، عنوان كرد: تمام توسعه كشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است.
بنیادی با اشاره به اینكه معلم مقرر است آزادی بیان، صبوری، شایستگی، مهربانی و دینمداری را به فرزندان ما فرا دهد، اظهار داشت: اگر اجازه ندهیم این زبان كار خودش را انجام دهد هیچ كس دیگری نخواهد توانست.1397/05/26
12:55:42
5.0 / 5
4538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه