عرضه ۲۰۰ پروژه علمی دانش آموزی در جشنواره كشوری جابربن حیان

عرضه ۲۰۰ پروژه علمی دانش آموزی در جشنواره كشوری جابربن حیان

پروژه آسان: هفتمین جشنواره كشوری جابر بن حیان با شركت ۲۰۰ پروژه علمی دانش آموزی به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار گردید.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، هفتمین جشنواره كشوری جابر بن حیان با شركت ۲۰۰ پروژه علمی دانش آموزی و 130 دانش آموز با هدف زمینه سازی اهداف دوره ابتدایی در سند استراتژیك آموزش وپرورش، اشاعه روحیه پژوهش، پرسش گری در دوره ابتدایی، تقویت كاوشگری (تحریك و هدایت حس كنجكاوی)، بهره گیری فعال از فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی و تقویت كار گروهی و پرهیز از رقابت جویی از سراسر كشور در تبریز برگزار گردید.
برنامه های جنبی و فوق برنامه مانند برگزاری نماز جماعت، مسابقات متنوع، جنگ شادی، تبریز گردی و همینطور برنامه های شاد و مفرح دیگری برای دانش آموزان برگزار گردید.
حكیم زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش در این خصوص اظهار داشت: جشنواره جابر بن حیان یكی از فرصت هایی است كه می تواند سبب شكل گیری اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری شود و ما باید این كار را از دبستان ها شروع نماییم.
وی با تاكید بر اینكه این دانشمندان كوچك سرمایه های بزرگ و آینده سازان كشورند، تصریح كرد: ما با خرسندی به همه جهانیان و خصوصاً آن هایی كه با ذهن های محدود و مادی نگرشان تصور می كنند اراده ملت ایران را می توانند به بند بكشند، اعلام می نماییم كه با داشتن چنین دانشمندان كوچكی بیشتر از گذشته دلمان به آینده روشن است و مطمئن هستیم با یاری خداوند به تمامی موانع غلبه خواهیم كرد.1397/06/04
16:15:47
5.0 / 5
5588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه