تكنولوژی جدید تصویری در پهپاد برای مبارزه با آتش

تكنولوژی جدید تصویری در پهپاد برای مبارزه با آتش

پروژه آسان: آتش از ساختمان 5 طبقه در كالیفرنیا برخاسته است و ما می دانیم كه دو نفر حبس شده اند. اما فقط یك نفر را می بینیم.
به گزارش پروژه آسان به نقل از خبر آنلاین، پیدا كردن نفر دوم با استفاده از فناوری آشكارساز فروسرخ/ thermal image و به مَدَدِ سیستم ویدئویی متصل به پهپاد صورت گرفته است كه بسیار جالب به نظر می آید.
اما آنچه خواندید تنها یك دموی نشان داده شده توسط ایستگاه آتش نشانی menlo Park است كه نشان داده است آتش نشانان به تكنولوژی جدید تصویری روی پهپاد مجهز شده اند كه می تواند به عملیات جستجو و امداد در انواع حریق كمك نماید.
فصل آتش و آتش سوزی در كالیفرنیا رسیده و هزاران آتش نشان آماده عملیات هستند و حالا پهپاد به عملیات امداد و نجات كمك زیادی می كند. بیش از 180 ایستگاه آتش نشانی در آمریكا مجهز به پهپاد شده و افزودن فناوری آشكارسازی فروسرخ كمك بیشتری به عملیات امداد و نجات می كند.
ایجاد مركز آموزش پهپاد و كار با آن نزدیك ایستگاه آتش نشانی منلو پارك هم حائز اهمیت می باشد كه نشان داده است فناوری به شدت در این بخش نفوذ كرده است.
آتش نشانان در آمریكا همینطور به فناوری لیدار مجهز شده اند كه با تاباندن نور فاصله ها را اندازه گیری می كند و نقشه های دقیق سه بعدی و امكان گسترش آتش را محاسبه می كند.


5656


1397/06/08
19:25:27
5.0 / 5
5152
تگهای خبر: آمریكا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه