در بسته خبری اجتماعی ایسنا بخوانید

از افزایش نرخ طرح ترافیك در ۹۸ تا پزشكانی كه بیشترین شاكیان را دارند

از افزایش نرخ طرح ترافیك در ۹۸ تا پزشكانی كه بیشترین شاكیان را دارند

پروژه آسان: افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیك در سال ۹۸، آگهی سازمان هواشناسی نسبت به خطر سیلابی شدن برخی رودخانه ها، جزئیات كسر خدمت سربازی فرزندان غایب ایثارگران و... و. همچون اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در ۱۴ بهمن ماه است.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، قسمتی از مهم ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز ۱۴ بهمن ماه در ادامه می آید كه با كلیلك بر روی لینك آنها می توانید به متن كامل خبر دسترسی داشته باشید:

شكایت از كدام پزشكان بیشتر است و چرا؟

معاون انتظامی سازمان نظام پزشكی با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی شكایت از پزشكان در سال ۱۳۹۶، اظهار داشت: این میزان رشد معقول است؛ چراكه به همین میزان شاهد افزایش خدمات درمانی و همین طور افزایش جمعیت بوده ایم و این طور نیست كه شكایت از پزشكان به میزان خارج از نُرم افزایش پیدا كرده باشد.

هدف حذف طرح زوج وفرد درآمدزایی نیست

شهردارتهران در مورد ساماندهی قبور شهدا و حذف طرح زوج و فرد توضیحاتی نمایش كرد.

افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیك در سال ۹۸/ تخصیص سهمیه خبرنگاران در اختیار شورا

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران در مورد جزئیات لایحه نرخ عوارض طرح ترافیك، توضیحاتی را نمایش كرد.

ابتكار: باید مانع ازدواج دختران زیر ۱۳ سال شویم

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینكه باید مانع ازدواج دختران زیر ۱۳ ساله شویم، اظهار داشت: این ازدواج ها الزامی و به دلیلهای اقتصادی، قومی و از روی عدم آگاهی است.

چه كسانی «جشن طلاق» می گیرند؟

یك كارشناس و مشاور خانواده معتقد می باشد، عموماً «جشن های طلاق» توسط خانواده هایی برگزار می گردد كه مراسم های ازدواج شان را با تجملات افسارگسیخته و اسراف آغاز نموده اند؛ این در حالیست كه برخی افراد باز كه برای جدایی از همسر خود از رنج ها و مشكلات زیادی عبور می كنند، برای رسیدن به خواسته شان این اتفاق را جشن می گیرند.

كارت حمایت تحصیلی جایگزین مدارك هویتی دانش آموزان فاقد هویت شد

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ضمن تاكید بر افزایش شمار دانش آموزان عشایر، مهم بودن این امر را بدان جهت اعلام نمود كه جمعیت عشایری ایران پیش از انقلاب بیشتر بوده و الان هرچند به سبب مهاجرت و یكجانشینی تعداد عشایر كمتر شده اما شمار دانش آموزان عشایری بیشتر شده است.

واگذاری مسئولیت پایش سند تحول بنیادین بر عهده مركز سنجش آموزش و پرورش

وزیر آموزش وپرورش از مسئولیت پایش سند تحول بنیادین توسط مركز سنجش آگاهی داد.

سازمان هواشناسی آگهی داد: خطر سیلابی شدن برخی رودخانه ها

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند فعالیت سامانه بارشی، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در بعضی از مناطق كشور آگهی داد.

تاكید محیط زیست بر لزوم مدیریت ماشین های لجن كش

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به آلودگی زیست محیطی تانكرهای فاضلاب بر و ماشین های لجن كش اظهار داشت: دستگاه های مختلف برای رفع این معضل باید قوانین و استاندارهایی تدوین كنند.

جزئیات كسر خدمت سربازی فرزندان غایب ایثارگران

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد كل نیروهای مسلح، جزئیات بهره مندی فرزندان غایب ایثارگران از كسر خدمت های ناشی از ایثارگری را تشریح نمود.

دشمن امیدی به سوسول های سلطنت طلب ندارد

رئیس پلیس پایتخت اصرار كرد كه دشمن از " سوسول های سلطنت طلب و منافقین ۱۰ رو" نا امید شده است و خودش هم می داند كه كاری از پیش نخواهند برد.

به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، پنج خبر پربازدید تحریریه اجتماعی ایسنا در روز ۱۴ بهمن ماه و تا زمان انتشار این گزارش، در ادامه می آید كه با كلیك بر روی تیتر آنها می توانید متن كامل خبر را بخوانید:

مرگ گونه ای ماهی و نگرانی ژاپنی ها از وقوع زلزله ای مهیب

چه كسانی «جشن طلاق» می گیرند؟

ابتكار: باید مانع ازدواج دختران زیر ۱۳ سال شویم

شكایت از كدام پزشكان بیشتر است و چرا؟

افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیك در سال ۹۸/ تخصیص سهمیه خبرنگاران در اختیار شورا
1397/11/15
21:06:27
5.0 / 5
4350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه