مردم بهترین پشتوانه اجرای برنامه های آموزش و پرورش

مردم بهترین پشتوانه اجرای برنامه های آموزش و پرورش

پروژه آسان: سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش اظهار داشت: برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» بعنوان فرصتی برای اجرایی كردن سند تحول و خروج آن از پشت تریبون و ورود به مدرسه است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، عبدالرسول عمادی در همایش تجلیل از مدارس ممتاز استانی و كشوری و ارزیابان برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» آموزش وپرورش كه در استان گلستان برگزار شد، اظهار نمود: در سند تحول بنیادین تاكید شده است كه دانش آموزان را در همه ابعاد رشد دهیم تا خروجی نظام آموزشی انسانی متعادل باشد و اگر بخواهیم سند تحول بنیادین را با تمام مفاد آن اجرا نماییم، نیاز به برنامه اجرایی و عملیاتی داریم كه ذینفعان باید در تنظیم آن نقش داشته باشند.
وی افزود: ما به دنبال محیط آموزشی هستیم كه در آن محیط، یادگیری در همه ابعاد صورت پذیرد و به عبارت صحیح تر به دنبال مدرسه زندگی هستیم.
سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش، از معلمان بعنوان اصلی ترین منبع و سرمایه آموزش وپرورش یادكرد و اظهار داشت: روح مدرسه و محیط آموزشی به تعلیم و تربیت است و روح تعلیم و تربیت مهارت آموزی است و بنابراین ما باید به دنبال دانشی باشیم كه تبدیل به مهارت شود.
عمادی خاطرنشان كرد: بزرگ ترین ظرفیت در آموزش وپرورش اعتماد و باور مردم به این دستگاه است و این سرمایه اجتماعی بهترین پشتوانه برای اجرایی كردن برنامه ها است.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش وپرورش، وی با اشاره به برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» از آن بعنوان فرصتی برای اجرایی كردن سند تحول و خروج آن از پشت تریبون و ورود به مدرسه یادكرد و اظهار داشت: برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» به مدیران فرصت مدیریت كردن می دهد و آنها را به مدیرانی استراتژیك كه بر داشته های خود تمركز كرده و به دنبال ایجاد مدرسه زندگی هستند تبدیل می كند و بنابراین ما این برنامه را به كل مدارس تعمیم دادیم.
در انتها این مراسم از مدارس ممتاز استانی و كشوری و ارزیابان برنامه تعالی آموزش وپرورش گلستان تجلیل به عمل آمد.
1397/12/21
23:36:23
5.0 / 5
4306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه