آغاز ثبت نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان بعلاوه جزئیات

آغاز ثبت نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان بعلاوه جزئیات

پروژه آسان: مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با صدور اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دور اول متوسطه) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از روزدوشنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ از راه سامانه‌ی ثبت نام به نشانی http: //hoosh.medu.ir اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در متن اطلاعیه مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آمده است: ثبت نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دوره اول متوسطه) سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، از روز دوشنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ از راه سامانه‌ی ثبت نام به نشانی hoosh.medu.ir شروع می شود.
بر طبق این گزارش؛ كسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ و كسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ برای شركت در این سنجش الزامی است.
این اطلاعیه می افزاید: چنانچه داوطلبی درمجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی حداكثر دریك عنوان درسی، مقیاس «خوب» را كسب كرده باشد، ثبت نام وی بلامانع است.
در ادامه اطلاعیه مذكور آمده است: این سنجش برای دانش آموزان داخل و خارج از كشور، رأس ساعت ۹ بامداد روز پنجشنبه ۳۰ خردادماه ۹۸ به صورت هم زمان در حوزه های داخل كشور برگزار می گردد.
در ادامه اطلاعیه به نكاتی هم اشاره و آمده است: تمامی فرایند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان صورت خواهد گرفت و مدارس محل تحصیل داوطلبان، در این خصوص مسئولیتی نخواهند داشت. همینطور داوطلبان بعد از طی مراحل ثبت نام، شماره‌ی پیگیری را دریافت نمایند و آنرا برای استفاده های بعدی نزد خود نگهداری كنند.
همینطور در اطلاعیه مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان تاكید شده كه مدارس استعدادهای درخشان فاقد امكانات خوابگاهی و شبانه روزی هستند. ضمناً، تحصیل دانش آموزان پذیرفته شده در این مدارس طبق مصوبه‌ی هیئت امنای سمپاد، مستلزم پرداخت حق الثبت به میزان ۵۰% شهریه‌ی مصوب مدارس غیردولتی شهرستان مربوط است و رقم مصوب حق الثبت، هرساله از جانب اداره‌ی كل آموزش وپرورش استان اعلام خواهد شد.1398/02/16
14:51:41
5.0 / 5
4271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه