تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده تهران در دستور كار قرار گرفت

تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده تهران در دستور كار قرار گرفت

به گزارش پروژه آسان مدیركل دفتر حقوقی املاك و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش از در دستوركار قرار گرفتن تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته ای از جانب آموزش و پرورش شهر تهران و تعیین تكلیف آن در هفته جاری اطلاع داد.


منصور اردستانی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین روند واگذاری و تعیین تكلیف دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته ای كه تحت مالكیت بنیاد شهید هستند و قرار بود وضعیت آن تا ۱۵ شهریور مشخص شود اظهار نمود: پیشنهاد خرید را داده بودیم كه بنیاد شهید هم موافقت كرده است و الان تامین اعتبار آن در دستور كار آموزش و پرورش شهر تهران است.
وی اضافه كرد: با آموزش و پرورش شهر تهران هماهنگ شده تا این هفته مبحث را نهایی كنند و اگر امكان تامین اعتبار نباشد سریعا اطلاع دهند و دانش آموزان را در مدارس همجوار ثبت نام كنند. به تازگی هم باردیگر جلسه ای در اینباره برگزار شده است.
مدیركل دفتر حقوقی املاك و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش درباره قیمت توافقی برای این دو مدرسه هم اظهار داشت: بنیاد شهید قیمت پایه مزایده را پیشنهاد داده اما طبق روال ما باید قیمت گذاری در هیئت كارشناسی هم بررسی شود.
مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران هم در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت ثبت نام دانش آموزان این دو مدرسه اظهار داشت: در حال تلاش هستیم كه دانش آموزان بلاتكلیف نمانند و در آستانه بازگشایی مدارس در مهرماه، مشكل ثبت نام نداشته باشند.1398/06/19
23:01:00
5.0 / 5
4397
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه