زمان بازپرداخت خسارات در قرارداد جدید بیمه تكمیلی فرهنگیان

زمان بازپرداخت خسارات در قرارداد جدید بیمه تكمیلی فرهنگیان

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش از اجرای قرارداد جدید بیمه تكمیلی فرهنگیان با تعهدات و خدمات جدید اطلاع داد و اظهار داشت: قرارداد جدید بیمه تكمیلی فرهنگیان از دی ماه شروع می شود و ۵۰۰ مركز جدید را به لیست مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه اضافه كردیم. سطح خدماتی كه عرضه می شود را هم افزایش دادیم.


محسن حاجی میرزایی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اقداماتی كه از زمان ورودش به آموزش و پرورش انجام داده است اظهار نمود: حدودا در طول همین مدت كوتاه، خدمات خوبی عرضه شده است.
وی اضافه كرد: بعنوان مثال طرح رتبه بندی معلمان اجرا شد و با این طرح به صورت متوسط حدود ۴۲۰ هزار تومان به حقوق مشمولان افزوده می شود. برای مسكن فرهنگیان هم اقدام كردیم. همینطور به حقوق معمان تمام وقت هم ۱۷ درصد اضافه شده است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بیمه تكمیلی فرهنگیان هم اظهار داشت: برای بهبود بیمه تكمیلی اقدام كردیم. قرارداد جدید بیمه تكمیلی فرهنگیان از دی ماه شروع می شود و ۵۰۰ مركز جدید را به لیست مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه اضافه كردیم.
حاجی میرزایی افزود: سطح خدماتی كه عرضه می شود را هم افزایش دادیم. همینطور زمان بازپرداخت و جبران خسارات درمانی كه سال قبل به یك و نیم ماه رسیده بود را به دوهفته كاهش دادیم. خدمتگذار فرهنگیان هستیم و تلاش می نماییم تا روزبروز محیط مناسب تری برای كار و فعالیتشان فراهم گردد.1398/10/13
11:52:16
5.0 / 5
4418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه