از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

نحوه حضور و تغییر ساعات كاری كاركنان آموزش و پرورش از شنبه

نحوه حضور و تغییر ساعات كاری كاركنان آموزش و پرورش از شنبه

به گزارش پروژه آسان وزارت آموزش و پرورش پیرامون نحوه حضور دو سوم كاركنان در ادارات و تغییر ساعت كاری از روز شنبه، بیست و سوم فروردین ماه بخشنامه ای صادر كرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در این بخشنامه آورده است:
ضمن عرض تبریك به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، پیرو بخشنامه ششم فروردین ۹۹ و به استناد بخشنامه ۱۹ فروردین ۹۹ سازمان اداری و استخدامی كشور به آگاهی می رساند؛ بمنظور تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند و در اجرای بند ۱۴ مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس كرونا، مقتضی است به شكلی برنامه ریزی شود تا با تشخیص بالاترین مقام مسئول، در عین كاهش تردد و تجمع، از ۲۳ فروردین ۹۹ با حضور دو سوم كاركنان، خدمات عمومی خصوصاً خدمات ضروری به ارباب رجوع ارائه شود.
همین طور یك سوم كاركنان بوسیله دوركاری یا اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و كاركنان لطمه پذیر از حضور در محل كار معاف شوند.
ضمناً ساعت كار روزانه كاركنان به میزان هفت ساعت در روز و از ساعت ۷ الی ۱۴ خواهد بود و هر گونه تغییر در ساعت فعالیت و نسبت حضور كاركنان برای ارائه خدمات، صرفاً با تصویب ستاد ملی مقابله با كرونا تعیین و ابلاغ خواهد گردید. لازم به ذكر است مرخصی ایام مذكور با تأیید مسئول مربوط و با رعایت موارد مطروحه جزو مرخصی استحقاقی كاركنان محسوب نمی گردد.1399/01/23
21:28:11
5.0 / 5
2958
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه