مشاركت بیشتر از 610 هزار سوادآموز در طرح نماز كلید بهشت

مشاركت بیشتر از 610 هزار سوادآموز در طرح نماز كلید بهشت

پروژه آسان: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از مشاركت بیشتر از ۶۱۰ هزار سوادآموز در طرح نماز كلید بهشت از سال ۹۶ تابحال اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، شاپور محمد زاده اظهار نمود: طرح نماز کلید بهشت (آموزش عملی نماز) باهدف ترویج معارف نماز و فرهنگ صحیح و درست خوانی نماز در میان آموزش دهندگان و سواد آموزان دوره های سوادآموزی از سال ۹۶ تابحال در حال اجرا می باشد.
وی ادامه داد: آموزش نماز بعنوان یک واجب دینی و پاسخگو به اصلی ترین نیاز روحی بشر که عبودیت و پرستش است در فعالیتهای سوادآموزی جایگاه ویژه ای دارد و در این حوزه فعالیتهای متنوع انجام شده است که نمونه بارز آن اجرای طرح آموزش نماز با عنوان کلید بهشت است.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی افزود: این طرح که از سال ۱۳۹۶ باهدف تعمیق و تقویت فرهنگ اقامه نماز و در استان ها و باهدف آموزش درست خوانی و صحیح قرائت نماز و احکام نماز در میان مخاطبین سوادآموز با مشارکت ستاد اقامه نماز کشور انجام گرفته است و تابحال ۶۱۰ هزار ۵۸۹ سوادآموز آموزش دیده اند و با روش صحیح قرائت قرآن و احکام آن آشنا شدند. همینطور علاوه بر آموزش صحیح نماز به صورت عملی تلاش شد که برپاداشتن نماز در میان سوادآموزی بعنوان یک فعالیت ارزشی نهادینه شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی تصریح کرد: محتوای آموزشی در نظر گرفته شده در اجرای این طرح کتابی با عنوان نماز کلید بهشت، لوحه آموزشی نرم افزار و استفاده درگوشی های هوشمند بوده است و در کنار آموزش نماز به سوادآموزان در چارچوب این طرح کلیه آموزش دهندگان با همکاری ستاد اقامه نماز دوره توجیهی آموزشی شرکت کرده و گواهی دریافت کرده اند.
منبع:

1399/05/16
11:36:12
5.0 / 5
2496
تگهای خبر: آموزش , شركت , كتاب , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه