توسعه هدفمند مشاركت ها در آموزش و پرورش

توسعه هدفمند مشاركت ها در آموزش و پرورش

به گزارش پروژه آسان رئیس سازمان مدارس و مراكز غیردولتی و توسعه مشاركت های مردمی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: با تصویب و ابلاغ دستورالعمل بررسی لزوم، تصویب و ارزیابی تفاهم نامه های منعقده شاهد وحدت رویه در امر مشاركت های دستگاه ها با آموزش و پرورش خواهیم بود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، شهریار فولادوند با اشاره به این که بر طبق زیر نظام راهبری و مدیریت سند تحول نیازمند تدوین نظام جامع مشارکت در تعلیم و تربیت هستیم اظهار داشت: در گام نخست و پیش نیاز نظام جامع مشارکت مبادرت به تدوین و ابلاغ دستورالعمل تفاهم نامه های منعقده با آموزش و پرورش کردیم تا علاوه بر ایجاد وحدت رویه در این خصوص شاهد انعقاد تفاهم نامه هایی کاربردی و مشارکت هایی عملی با دستگاه ها و نهادهای مختلف باشیم.
وی با اشاره به اینکه به دنبال توسعه هدفمند مشارکت ها هستیم اشاره کرد: اهتمام به عوامل سهیم و موثر در جریان تعلیم و تربیت، حذف موازی کاری و تسهیل اجرای مسئولیت ها بعضی از اهداف ساماندهی تفاهم نامه ها است.
فولادوند اشاره کرد: مشارکت ها جویی و مشارکت پذیری، داوطلبانه بودن و پاسخ گویی از اصول حاکم بر مشارکت ها در نظام تعلیم و تربیت است و بدون شک استفاده از ظرفیت خیرین، نهادها و سازمان های علاقمند، بهره برداری از فرصت های قانونی مشارکت جویانه از سیاست های این سازمان در حوزه مشارکت ها است.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: بر طبق این دستورالعمل پیش از انعقاد هرتفاهم نامه ای لزوم، سطح و مفاد تفاهم نامه های پیشنهادی حوزه ستاد و استان در کمیته تخصصی تایید و در دوره های زمانی مشخص، گزارش میزان تحقق تفاهم نامه ها اعلام می شود.1399/08/28
21:28:22
5.0 / 5
1547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه