تاكید بطحائی بر انطباق محتوای آموزشی با نیازهای جامعه

تاكید بطحائی بر انطباق محتوای آموزشی با نیازهای جامعه

پروژه آسان: وزیرآموزش وپرورش اظهار داشت: ماموریت امروز نهضت سواد آموزی با سال ۵۹ متفاوت می باشد. نهضت سواد آموزی باید آموزش بزرگسالان را انجام دهد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بامداد امروز سید محمد بطحایی در نشست صمیمی با كاركنان ستادی سازمان نهضت سواد آموزی كه به مناسبت هفته سواد آموزی برگزار شد، اظهاركرد: سازمان ها و نهادها با هر ماموریتی كه دارند اگر به شرایط محیطی توجه نكند بعد از مدتی از رقابت ها كنار می روند. اما اگر این سازمان دولتی باشد به علت منابع مالی به حیات خود ادامه می دهد، اما تضعیف می گردد.
وزیرآموزش و پرورش با تاكید بر این كه جایگاه امروز آموزش و پرورش واقعی نیست، اظهار داشت: مردم از هرسازمانی انتظاراتی دارند اگر آن سازمان به اهدافش توجه نكند جایگاهش را در جامعه از دست می دهد
وی انطباق محتواهای آموزشی را با نیازهای جامعه ضروری دانست، اظهار داشت: اگر محتواهای آموزشی با نیازهای جامعه منطبق باشد آموزش وپرورش جایگاه واقعی خویش را پیدا می كند و اگر آموزش و پرورش نتواند در ادامه حیات خود نیازهای جامعه را تامین كند محكوم به مرگ است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بطحایی اظهار داشت: امروز اگر كسی نتواند خانواده اش را در فضای مجازی كنترل كند در جامعه نمی تواند به زندگی ادامه دهد.
وزیر آموزش وپرورش آموزش مهارت ها را ضروری دانست و تصریح كرد: ماموریت نهضت سواد آموزی امروز با سال ۵۹ متفاوت می باشد نهضت باید بتواند آموزش بزرگسالان را انجام دهد. بزرگسالان را شناسایی وجذب كند و محتواهای موردنیاز امروز سواد آموزان را ارائه نماید.
وی ادامه داد: فعالیت ها باید به موقع و به جا انجام شود تا اهداف مورد نظر محقق شود اما اگر بر مسیرهای سنتی اصرار نماییم به نتیجه نخواهیم رسید.
1396/10/06
19:17:34
5.0 / 5
4779
تگهای خبر: آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه