یك مقام آموزشی در انگلیس:

مدارس جایگزین والدین نیستند

مدارس جایگزین والدین نیستند

پروژه آسان: یك مقام آموزشی در انگلیس اخطار داد: والدین نباید با واگذاری مسئولیت خود به مدارس انتظار داشته باشند كه مدارس تمامی مشكلات عمده پیش روی فرزندانشان را حل كنند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، "آماندا اسپیلمن"، رئیس اداره استانداردهای آموزشی، خدمات و مهارت های كودكان انگلیس (Ofsted) در مداخله ای شدید ضد بار سنگینی كه بر دوش معلمان قرار گرفته است با بیان این كه مدارس نمی توانند علاجی همه جانبه برای تمامی بیماری های اجتماعی باشند، برخی والدین را كه به اساسی ترین وظایف خود مانند آموزش دستشویی رفتن به كودكانشان بی توجهی می كنند، مورد انتقاد قرار داد.
او اخطار داد: در حالیكه معلمان می توانند نقش مهمی در آموزش كودكان در مورد خطراتی چون جرایم چاقوكشی و چاقی داشته باشند اما مسئولیت اولیه این مشكلات پیچیده در جای دیگری قرار دارد.
وی در این ارتباط اظهار داشت: وقتی صحبت از حفظ وزن سالم می باشد، مدارس نمی توانند نقش متخصصان سلامت را ایفا كنند و بالاتر از جایگاه والدین عمل نمایند. جرایم چاقوكشی هم به تنهایی یكی از جدیدترین معضلاتی است كه باری اضافی بر عهده مدارس انگلیس گذاشته است.
اسپیلمن در سخنرانی دومین گزارش سالانه خود اظهار داشت: اغلب مدارس انگلیس امن هستند و ما به صورت كامل از اقدامات لازم برای حفظ امنیت حمایت می نماییم. با این وجود مدارس باآنكه می توانند به جوانان در مورد خطرات چاقو آموزش دهند، ولی نمی توانند علاجی كلی برای این معضل خطرناك اجتماعی باشند.
وی ادامه داد: پیشگیری از جرایم چاقوكشی مستلزم همكاری همه شركای حراستی محلی برای حفاظت از كودكان در مقابل صدمه و فعالیت آژانس های مرتبط برای مقابله با فعالیت های مجرمانه و اجرای عدالت برای جوانانی است كه مورد صدمه قرار گرفته اند.
به گزارش گاردین، مدارس می توانند و باید به كودكان در مورد اهمیت تغذیه سالم و ورزش آموزش دهند، اما فراتر از آن مدارس نمی توانند نقش متخصصان سلامت و والدین را برعهده بگیرند. پاسخ به بحران چاقی بخصوص در بین كودكان در خانه ها بوده و والدین نباید از زیر بار مسئولیت خود در این زمینه شانه خالی كنند.1397/10/01
23:23:10
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , بیمار , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه