برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی مدكاپ

برگزاری جشنواره ملی دانش آموزی مدكاپ

به گزارش پروژه آسان دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدكاپ از برگزاری دور پایانی این جشنواره در ایام ۲۵ و ۲۶ بهمن اطلاع داد و اظهار داشت: اختتامیه جشنواره مذكور ۲۷ بهمن در مركز آفرینش های كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمد علی قوامی دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدكاپ با اشاره به اینكه این جشنواره به منظور گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانستن و عمیق شدن فهم دانش آموزان با استفاده از یادگیری بر مبنای ساخت پروژه های علمی و عملی طراحی شده است، اظهار داشت: ثبت نام در این دوره از جشنواره در رشته های مختلف در ۲ بخش سمینارهای علمی و مسابقات با استفاده از سایت modcup.irاز تاریخ ۱۰ دی ماه شروع شد و تا ۱۰ بهمن ادامه دارد. جشنواره پایانی این دوره ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ در دانشگاه شهید بهشتی پردیس فنی شهید عباسپور برگزار می شود. همینطور اختتامیه جشنواره ۲۷ بهمن در مركز آفرینش های كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در بخش سمینارهای علمی دانش آموزان می توانند در پنج گرایش مختلف در رشته های همچون فنی مهندسی، علوم پایه (فیزیك، شیمی، زیست)،، نانوشركت كنند.
دبیر چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی مدكاپ اظهار داشت: در بخش مسابقات ۲۱ گرایش در رشته هایی همچون هوافضا، رباتیك، سازه های ماكارونی، ماشین های كمیكار، ابرحباب، مسابقات آزمایشگاهی، بازی سازی، كامپیوتر و برنامه نویسی، ماشین گلدبرگ، آجرچینی، طراحی و چاپ سه بعدی، طراحی و ساخت معماری برگزار می شود. دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم عموم مخاطبین این جشنواره را تشكیل خواهند داد.

قوامی عنوان كرد: دستاوردها و پروژه های دانش آموزان پژوهشگران و نوابغ دانشگاهی داوری خواهد شد و گروه های برگزیده علاوه بر جوایز نفیس، تندیس ویژه را دریافت می كنند. پیش بینی می شود حداقل ۵۰۰۰ دانش آموز در این جشنواره حضور بهم خواهند رساند.
وی ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر به آدرس مستقیمModcup.irمراجعه كرده و یا با دبیر خانه جشنواره با استفاده از تلفن های ۸۸۶۸۱۶۱۶ در ارتباط باشند.

1397/11/10
23:52:35
5.0 / 5
4642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه