امتحانات پایه ششم هماهنگ برگزار می شود، ارسال الكترونیكی سوالات به مناطق سیل زده

امتحانات پایه ششم هماهنگ برگزار می شود، ارسال الكترونیكی سوالات به مناطق سیل زده

پروژه آسان: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اظهار نمود: نسخه اولیه شیوه نامه ارزشیابی توصیفی اصلاح شده و بزودی در یك جمع علمی مجدداً اعتباربخشی خواهد شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، رضوان حكیم زاده در حاشیه دومین جلسه شورایعالی اقامه نماز اظهار نمود: امتحانات هماهنگ در پایه ششم برگزار می شود و در مناطق سیل زده با تصمیمی كه در شورایعالی آموزش وپرورش گرفته شده است، در صورت ضرورت سؤالات برای مدارس به صورت الكترونیكی ارسال می شود.
وی با اشاره به تغییرات در شیوه نامه ارزشیابی توصیفی، تصریح كرد: بر مبنای تكلیفی كه شورایعالی آموزش وپرورش كرده بود، جلسات تخصصی برای بازنگری و صدمه شناسی شیوه نامه ارزشیابی توصیفی برگزارشده است و نسخه اولیه شیوه نامه اصلاح شده و بزودی در یك جمع علمی مجدداً اعتباربخشی خواهد شد تا در شورایعالی آموزش وپرورش مطرح شود.
معاون آموزش ابتدایی در پاسخ به اینكه برای سال تحصیلی آینده چه تغییراتی در كتب درسی دوره ابتدایی داریم، اظهار داشت: این بخش مربوط به سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی است كه باید برای سال تحصیلی آینده تصمیم بگیرد.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، حكیم زاده در انتها بابیان اینكه در دوره ابتدایی با كمبود نیروی انسانی مواجه هستیم، خاطرنشان كرد: دانشگاه فرهنگیان اعلام نموده كه ۲۰ هزار معلم در اختیار آموزش وپرورش قرار خواهد داد و البته برای ۵۰ هزار معلم دیگر هم مجوز استخدام گرفته اند و امیدوارم با عنایت به اینكه در سند تحول بنیادین آمده است كه اولویت تخصیص منابع انسانی با دوره ابتدایی است و چون این دوره پایه و فونداسیون آموزش وپرورش است درصدی از این نیروها در دوره ابتدایی به كار گرفته شوند.
منبع:

1398/02/18
18:15:03
5.0 / 5
4381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه