راهكار آموزش وپرورش برای عدم تعویق پرداخت حقوق معلمان

راهكار آموزش وپرورش برای عدم تعویق پرداخت حقوق معلمان

پروژه آسان: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش درباره تبصره ۱۲ قانون بودجه برای به تعویق نیفتادن حقوق معلمان اظهار داشت: بر این اساس هر پرداختی كه ماهیت حقوق داشته باشد باید به صورت ماهانه پرداخت گردد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی الهیار تركمن درباره تاثیر اجرای تبصره ۱۲ در به تعویق نیفتادن حقوق معلم ها اظهار داشت: پیشنهادات ما در زمان تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ به دولت و مجلس شورای اسلامی این بود كه اعتبارات وزارت آموزش و پرورش را ۱۰۰ درصد تخصیص یافته تلقی شود و به ماخذ یك دوازدهم ماهانه به وزارت آموزش وپرورش پرداخت كنند.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش اضافه كرد: در زمان بودجه این ابهام بود كه اگر این امكان را برای وزارت آموزش و پرورش بگذارند، دستگاه های اجرایی دیگر هم خویش را به این تبصره اضافه كنند، بنابراین در بند (ك) تبصره ۱۲ اشاره شده است هر پرداختی كه ماهیت حقوق داشته باشد باید به صورت ماهانه پرداخت گردد.
الهیار تركمن افزود: غیر از حقوق و عیدی كاركنان رسمی و قراردادی وزارت آموزش و پرورش، حق التدریس های شاغل و آزاد، خرید خدمات آموزشی و سرباز معلم ها و مقرری بگیرها را داریم كه ماهیت حقوق دارند.
وی تصریح كرد: این موارد را كه جنبه حقوق را دارند، احصاء شده اند و به سازمان برنامه بودجه عرضه كرده شده است باید در تخصیص های ماهانه كه برای وزارت آموزش وپرورش در نظر گرفته می شود، این موارد مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش با اشاره به اینكه به شدت پیگیر اجرای بند (ك) هستیم، اظهار داشت: این یك قانون است كه باید سازمان برنامه بودجه و امور دارایی و اقتصادی عملی كنند.

منبع:

1398/03/12
15:42:13
5.0 / 5
4458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه