در بسته خبری اجتماعی امروز پروژه آسان بخوانید

از شناسایی پلاك های مخدوش در طرح ترافیك تا واكنش به یك عكس محیط زیستی

از شناسایی پلاك های مخدوش در طرح ترافیك تا واكنش به یك عكس محیط زیستی

پروژه آسان: شناسایی پلاك های مخدوش در محدوده طرح ترافیك، راه های شكایت اولیا بابت لباس فرم مدارس، ثبت جهانی 310هزار هكتار از جنگل های هیركانی، كاهش سهمیه سربازان امریه و... همچون مهم ترین عناوین خبری تحریریه اجتماعی ایسنا طی یكشنبه - 16 تیرماه است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بعضی از مهم ترین عناوین خبری تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه ۱۶ تیرماه در زیر می آید كه با كلیك روی تیترها، متن كامل خبر در دسترس خواهد بود:
پیشنهاد انجمن پزشكان عمومی درباره اجرای پرونده الكترونیك سلامت در مطب ها
دكتر عباس كامیابی - رئیس انجمن پزشكان عمومی با اشاره به پیشنهادات این انجمن برای اجرای پرونده الكترونیك سلامت، اظهار داشت: هرچند گروه های پزشكی تمایل به تكمیل پرونده الكترونیك سلامت دارند، در عین حال سوژه حائز اهمیت، ایجاد اهرم تشویق و ترغیب دولتی برای پزشكان است.
لنكرانی: "پیوند عضو" نباید با "اعدام" گره بخورد
وزیر اسبق بهداشت و فوق تخصص گوارش و كبد در واكنش به بخشنامه اخیر قوه قضاییه درباره پیوند عضو از اعضای زندانیان محكوم به اعدام، اشاره كرد: "اهدای عضو"، اساس "پیوند" است و نباید با سوژه اعدام گره بخورد.
كوچكترین واحد تقسیمات كشوری چگونه اداره می شود؟
روستا كوچكترین واحد تقسیمات كشوری است كه توسط مدیر روستا یا دهیار اداره می شود. این دهیارها در مراكزی به نام دهیاری مشغول به كار هستند و بر طبق آخرین آمار هم اكنون بیشتر از ۳۷ هزار دهیاری در روستاهای كشور تشكیل شده است كه به حدود ۱۹ میلیون نفر جمعیت روستایی خدمات ارائه می دهند.
شناسایی پلاك های مخدوش در محدوده طرح ترافیك
محسن پورسیدآقایی - معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از شناسایی خودروهایی كه برای تردد در محدوده طرح ترافیك پلاك خودرا می پوشانند، آگاهی داد.
ثبت نام ۱۱ هزار نفر در انتخابات شورایاری ها/ ۴۰ درصد زیر ۴۰ سالند
محسن هاشمی - رئیس شورای شهر تهران از ثبت نام ۱۱ هزار نفر در انتخابات شورایاری ها آگاهی داد و اظهار داشت: ۴۰ درصد ثبت نام كنندگان زیر ۴۰ سال و ۱۴ درصد زیر ۳۰ سال سن دارند.
توضیحات حق شناس درباره بازداشتش درباب یك پست اینستاگرام
محمدجواد حق شناس - رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران توضیحاتی را در مورد بازداشت چند ساعته اش در زمینه یك پست اینستاگرامی ارائه كرد.
پیگیری پرونده «زنان زندانی» دارای فرزند خردسال برای انتقال به زندان باز
معصومه ابتكار - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: درباب اجرای دستبند و پابند الكترونیكی آمادگی همكاری با قوه قضائیه را داریم تا برای زندانیان زن كه شرایط استفاده از آنرا دارند، میسر شود.
با كودكانی كه «چُغلی» می كنند چگونه رفتار كنیم؟
لیلا صادقی - روانشناس كودك و نوجوان با اشاره به اینكه اغلب كودكان پس از ورود به مدرسه به دلیلهای مختلفی شكایت دیگران را به والدین و معلمان خود می كنند، اظهار داشت: بعضی از این كودكان برای حفظ دوستان خود از اشتباهات اخلاقی و فیزیكی و برخی دیگر برای تایید رفتار و بهتر جلوه دادن خود مبادرت به چغلی یا جاسوسی همسالان خود می كنند، در این حالت والدین می توانند با چشم پوشی و نادیده گرفتن صحبت های كودك او را از این رفتار باز دارند.
«تریاك» و «گل» دو مخدر پرمصرف كشور /اشتباهات مصرف كنندگان گل
سردار منتظرالمهدی - سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به افزایش نگرانی در حوزه استفاده از ماده مخدر گل در كشور، اظهار داشت: با این وجود هنوز هم تریاك مقام اول مصرف مواد مخدر در كشور را دارد.
راه های شكایت اولیاء بابت لباس فرم مدارس
سیدهادی دلبری - معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی با اشاره به اینكه شفاف سازی نحوه انتخاب جنس و كیفیت پارچه پوشاك مدارس را كه اصرار داریم حتما تولید ملی باشد، امسال دنبال می نماییم، اظهار داشت: از سال آینده با همت انجمن اولیاء و مربیان و كمیته عفاف و حجاب، مدلهای اسلامی-ایرانی پیاده سازی خواهد شد.
۳۱۰ هزار هكتار از جنگل های هیركانی ثبت جهانی شد
به دنبال ثبت جنگل های هیركانی بعنوان میراث جهانی یونسكو، نماینده سازمان حفاظت محیط زیست در پرونده ثبت جهانی جنگل های هیركانی اظهار داشت: از دو میلیون هكتار جنگل هیركانی موجود در ایران، ۳۱۰ هزار هكتار آن ثبت جهانی شده است، البته می توانیم بوسیله كنترل بهره برداری از جنگل ها، بخش های بیشتری از جنگل های هیركانی را در یونسكو به ثبت برسانیم.
وزش باد شدید در تهران و ۶ استان دیگر كشور
احد وظیفه - مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از وزش باد نسبتا شدید و كاهش كیفیت هوای در تهران و شش استان دیگر كشور طی سه روز آینده آگاهی داد.
واكنش سازمان جنگل ها به عكس حیوانات دفن شده در مالچ ها
معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری با تاكید بر اینكه سازمان جنگل ها پیش از آغاز عملیات مالچ پاشی با سازمان حفاظت محیط زیست هماهنگ می كند، اظهار داشت: هم اكنون من نمی توانم تصاویر انتشار یافته در بعضی رسانه ها در خصوص از بین رفتن گونه های جانوری با عملیات مالچ پاشی را تایید یا رد كنم.
سایه خلاء قانونی بر سر ایمنی درشهر تهران
مهندس محمود قدیری - معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران یكی از دلیلهای نبود تمهیدات ایمنی در ساختمان های پایتخت را خلاء قانونی اعلام نمود و اظهار داشت: در تمام نقاط دنیا یك مدیریت یكپارچه ایمنی تعریف كرده اند كه اگر سازمان ها، افراد، نهادها و... ایمنی را طبق دستور اجرا نكردند، این مدیریت یكپارچه ایمنی می تواند آنها را بازخواست، محكوم و جریمه كند، اما درحال حاضر در كشور ما چنین ضوابطی وجود ندارد و در هر حادثه یك سازمان مقصر شناخته می شود.
كاهش سهمیه سربازان امریه
سردار موسی كمالی - رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح از برنامه ریزی برای كاهش سهمیه سربازان امریه آگاهی داد.
همچنین پنج خبر پربازدید تحریریه اجتماعی ایسنا به انتخاب مخاطبان تا لحظه مخابره این گزارش نیز به شرح زیر است:
لنكرانی: "پیوند عضو" نباید با "اعدام" گره بخورد
واكنش سازمان جنگل ها به عكس حیوانات دفن شده در مالچ ها
تفاوت سن یك قرنی پیرترین و جوان ترین حجاج امسال
تخریب ساختمان مسكونی در خیابان نصرت + عكس
كاهش سهمیه سربازان امریه
منبع:

1398/04/17
13:26:29
5.0 / 5
4472
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه