وزیر آموزش و پرورش :

14 میلیون دانش آموز از مهر به مدرسه می روند

14 میلیون دانش آموز از مهر به مدرسه می روند

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با بیان اینكه ۱۴ میلیون دانش آموز در ابتدای مهر به مدرسه می روند از حل مشكل كمبود نیروی انسانی تا مهرماه اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی قبل از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت وزیران درباره آمادگی های این وزارتخانه برای اجرای پروژه مهر، اظهار نمود: پروژه مهر، پروژه ای است كه از چند ماه قبل در وزارت آموزش و پرورش شروع شده است و تمامی استان ها، واحدها و مناطق در این خصوص فعال می باشند و سازماندهی نیروی انسانی هم انجام شده است.

وی اضافه كرد: مقداری كسری در مورد نیروی انسانی وجود داشت كه خوشبختانه با تمهیدات و توافقی كه با ادارات كل استان ها به عمل آمده، مشكل كمبود نیروی انسانی تا ابتدای مهرماه حل می شود.

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: ۱۴ میلیون دانش آموز از آغاز مهر به مدرسه می روند و یكی از برنامه های من تلفیق خانه و مدرسه است و این تركیب كمك موثری به تربیت بچه ها می كند. در این زمینه استدعا می كنم همه والدین در این فرصت باقی مانده به مدارس فرزندانشان سر بزنند و از مدارس حمایت كنند.

حاجی میرزایی با تاكید بر اینكه منظور من لزوما حمایت و كمك های مالی نیست، تصریح كرد: معتقدم كه فضای مدرسه باید فضایی شاداب، بانشاط و راحت و مناسبی بخصوص برای دخترها باشد و امیدواریم با كمك همه خانواده ها و مردم ایران بتوانیم مهر باشكوهی را برگزار نماییم.

وی همینطور درباره تحصیل دانش آموزان پیرو ادیان دیگر اظهار نمود: اگر دانش آموزان اظهار كنند كه پیروان ادیان دیگری بجز ادیان رسمی كشور هستند و این اقدام آنها به شكلی تبلیغ محسوب شود، تحصیل آنها در مدارس ممنوع می باشد.
1398/06/21
12:47:48
5.0 / 5
4426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه