گزارش پروژه آسان

برای اطلاع از ارزش روز سهام عدالت به كجا مراجعه كنیم؟

برای اطلاع از ارزش روز سهام عدالت به كجا مراجعه كنیم؟

پروژه آسان: از امروز تمام دارندگان سهام عدالت كه روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند با مراجعه به درگاه طراحی شده، از وضعیت دارایی خود در 36 شركت بورسی و فرابورسی باخبر شوند.به گزارش پروژه آسان به نقل از مهر در اطلاعیه ستاد سهام عدالت آمده است، از دهم خردادماه ۱۳۹۹ تمام دارندگان سهام عدالت که روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند با مراجعه به درگاه http: //sahamedalat.ir از وضعیت دارایی خود در ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی باخبر شوند.
این اطلاعیه همین طور آورده است: این سهامداران همانند یک سهامدار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع سهامداری را استیفاء نموده و از مزایای سهامداری بهره مند شوند. همچون این حقوق و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های اقتصادی پذیرفته شده در بورس و فرابورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.
در سامانه مذکور، بعد از کلیک بر روی گزینه «مشاهده دارایی سهام عدالت»، صفحه جدیدی باز می شود که کاربر باید کدملی خودرا وارد کند، بعد از آن کد فعال سازی به شماره موبایل ثبت شده توسط کاربر در سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی پیامک می شود، بعد از وارد کردن این شماره مجموع تعداد و ارزش دارایی های هر سهام دار از سهام عدالت نمایش داده می شود.
در جدول ذیل مجموع تعداد و ارزش دارایی یک سهامدار که سهام ۴۹۲ هزار تومانی دارد آورده شده است؛
گفتنی است سهامدارانی که سهام ۵۳۲ هزار تومان و یا یک میلیون تومانی دارند به همین نسبت ارزش سهام عدالتشان بیشتر خواهد بود.منبع:

1399/03/12
12:26:32
5.0 / 5
2883
تگهای خبر: شركت , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه