۲۷ تیر، زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد

۲۷ تیر، زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد

پروژه آسان: رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان از برگزاری سنجش و پذیرش ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی پایه دهم مدارس سمپاد در روز 27 تیر ماه آگاهی داد.


فاطمه مهاجرانی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار نمود: آزمون ورودی پایه هفتم ساعت ۹ بامداد و آزمون ورودی پایه دهم ساعت ۱۴ روز ۲۷ تیرماه برگزار می گردد.
وی ادامه داد: همین طور طبق جدول زمان بندی اعلام شده پروسه آزمون های مرحله دوم المپیادهای علمی از 20 تیر آغاز و تا 26 همین ماه ادامه دارد. اعلام نتایج قطعی ۱۵ شهریور است. همین طور دوره تابستان از ۱۷ شهریور آغاز و تا ۱۷ مهر ادامه دارد و نتایج نهایی این دوره ۲۵ مهر اعلام خواهد شد.
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان اصرار کرد که آزمون های سمپاد و المپیادهای علمی مطابق پروتکل های بهداشتی برگزاری آزمون هایی که از طرف وزارتخانه ابلاغ گردید برگزار می گردد.
مهاجرانی درباره آمار شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدارس سمپاد نیز اظهار داشت: تعداد دانش آموزان ثبت نام کننده جهت شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم ۲۳۰ هزار و پایه دهم ۱۱۵ هزار نفر است. در مجموع ۳۴۵ هزار نفر در روز ۲۷ تیر در دو نوبت بامداد و عصر در آزمون ها شرکت می کنند.
وی ادامه داد: در شرایط سخت کرونا، آموزش تعطیل نشد. در روز ۲۸ اسفندماه سامانه آموزش مجازی سمپاد افتتاح شد و از آن زمان کار ادامه دارد و پیگیری آموزشی و پرورشی دانش آموزان در حال انجام می باشد.

منبع:

1399/03/15
23:01:54
5.0 / 5
2385
تگهای خبر: آموزش , دانش آموز , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه