وزیر آموزش وپرورش طی نامه ای از معاون پرورشی خواستارشد

ارائه گزارش ماهانه اقدامات انجام شده درباب بیانه گام دوم انقلاب

ارائه گزارش ماهانه اقدامات انجام شده درباب بیانه گام دوم انقلاب

وزیر آموزش وپرورش طی نامه ای از معاون پرورشی و فرهنگی، ارسال گزارش نتایج و آثار اقدامات انجام شده درباب بیانه گام دوم انقلاب به صورت ماهانه را خواهان شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی بعنوان راهبر اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خواهان تشکیل دبیرخانه بیانیه گام دوم در معاونت پرورشی شد.
حاجی میرزایی در نامه ای به علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مثابه منشوری برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مهم ترین سند مسیر پیش روی انقلاب اسلامی است. پیمودن این گام، رسالت اصلی جوانانی است که تربیت آنها بر عهده آموزش وپرورش قرار دارد، وی را موظف به تشکیل دبیرخانه بیانیه گام دوم در معاونت پرورشی بعنوان دبیرخانه با حفظ جایگاه ستادی و فرابخشی و اجتناب حداکثری از تصدی گری کرد.
وزیر آموزش وپرورش اضافه کرد: دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب بعنوان سیاست گذار و هماهنگ کننده تمامی بخش های تابع وزارت آموزش وپرورش، در اجرای بیانیه نقش خطیری ایفا خواهدنمود.
وی اظهار داشت: مجمع اندیشه ورز متشکل از برخی از جوانان انقلابی و صاحب اندیشه و تجربه در عرصه ی تعلیم و تربیت برای تولید فکر و اندیشه نو در جهت تحقق مفاد بیانیه ی گام دوم تشکیل گردد.
حاجی میرزایی کلید پیمودن مسیر تعیین شده در بیانیه گام دوم را دمیدن روح امید و خودباوری در جوان ایرانی دانست و اشاره کرد: برنامه های آموزش وپرورش باید بیش از متن بیانیه بر تحقق اهداف و روح بیانیه متمرکز باشد، بدین منظور لازم است فاکتورهای متناظر با اهداف این بیانیه در هر یک از پایه های تحصیلی به صورت دقیق و واقعی تعیین گردد و فاکتورهای سنجش و اثربخشی آن در فواصل زمانی، مشخص شود. برنامه ای دقیق نیز برای پایش این شاخص ها در فواصل زمانی مشخص ارائه شود.
وزیر آموزش وپرورش بر لزوم فعالیت تمامی بخش های وزارت به تناسب ماموریت و ظرفیت های خود در تحقق اهداف بیانیه تاکید کرد و اظهار داشت: تحقق اهداف این بیانیه در هر یک از ظرفیت های وزارت ازجمله برنامه ی درسی، جذب و آموزش معلمان، دوره های آموزش ضمن خدمت، استعدادهای درخشان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مصادیق خودرا می یابد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حاجی میرزایی در آخر ارسال گزارش نتایج و آثار اقدامات انجام شده به صورت ماهانه و برگزاری جلسات شورای سیاست گذاری در صورت لزوم با مسئولیت خودرا خواهان شد.1399/06/02
20:06:12
5.0 / 5
2120
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , شاخص , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه