رییس كمیسیون حمل و نقل شورای شهر عنوان كرد

علت تعلل در افتتاح پایانه شرق چیست؟

علت تعلل در افتتاح پایانه شرق چیست؟

پروژه آسان: رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام نمود که تعدد و تکثر اهداف و برنامه ها یک آفت مدیریتی است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، جعفر تشکری هاشمی بعد از استماع گزارش شهردار درباب برنامه های حمل ونقلی اش اظهار داشت: زاکانی اهداف و برنامه های خوبی دارد و من می دانم که در تیم حمل و نقلی او مدیران شایسته و پرانرژی هستند که امیدواریم این برنامه ها محقق شود.
وی با اعلان اینکه اما یکی از آفت های مدیریتی تعدد و کثرت اهداف و برنامه ها است به شکلی که ما با اقیانوسی با عمق یک بند انگشت مواجه می شویم، اضافه کرد: همین مسئله سبب می شود که در طولانی مدت نتوانیم به همه اهداف برسیم. پس باید اهدافمان را کمتر نماییم و من بارها گفته ام که اگر در همین دوره مدیریت شهری قرارداد ۶۳۰ واگن قطعی شود این مسئله برای مدیریت شهری قابل قبول است.
تشکری هاشمی با اعلان اینکه بدون تعیین اولویت ها نمی توانیم به نتیجه دلخواه برسیم و دقت داشته باشید که ما در حالی از توسعه کارهای مترو صحبت می نماییم و در مورد راه اندازی خط ۹، ۱۰ و ۱۱ حرف می زنیم که توسعه مترو بسیار هزینه بر شده، افزود: باید بجای توسعه خطوط به مسئله اورهال دقت کنیم و بنا بگفته خود شهرداری در سال قبل تنها ۱۷ رام قطار اورهال شده و برای امسال نیز مقرر است ۲۹ رام قطار اورهال شود و این در حالیست که روزانه ۱۴۰ رام قطار در شبکه مترو فعال می باشند که اگر این قطارها درست اورهال شود به شکلی که تأخیر و تعلل نداشته باشد می توانیم سهم جابجایی مسافر را بسیار افزایش دهیم.
وی با اعلان اینکه هنوز کارخانه واگن سازی در خرید قطعات اورهال مترو بصورت جدی وارد نشده، اظهار داشت: بیان برخی مسائل، پیش پا افتاده به نظر می رسد؛ اما مهمست همچون افتتاح پایانه جدید شرق که تنها با نصب چند پله برقی و تعویض شیشه های شکسته راه اندازی می شود اما جای سوال است که چرا تعلل می کنید؟ و یا در مورد سرویس مدارس دانش آموزان استثنایی، برای مدیریت شهری بد است که مقام قضایی ورود کند.
منبع:

1402/02/11
11:34:55
5.0 / 5
244
تگهای خبر: دانش آموز , مدارس , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه