سرپرست اداره كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش خبر داد

بازنشستگی حداقل۴۰هزار فرهنگی در سال ۹۷، كوشش برای تعویق بازنشستگی معلمان

بازنشستگی حداقل۴۰هزار فرهنگی در سال ۹۷، كوشش برای تعویق بازنشستگی معلمان

پروژه آسان: سرپرست اداره كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینكه امسال چه تعداد نیرو به سن بازنشستگی رسیده و از آموزش و پرورش خداحافظی می كنند؟ اظهار داشت: حداقل ۴۰ هزار نفر امسال بازنشسته می شوند و در تلاشیم تا كمبود نیرو در سال تحصیلی پیش رو نداشته باشیم.


ناصر سلیمان زاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه بخشنامه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر در هفته جاری ابلاغ خواهد گردید، درباره تبدیل وضعیت سایر كاركنان اظهار نمود: در برنامه ششم توسعه اجازه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر به ما داده شده است و فعلا همین را اجرایی می نماییم.
وی اضافه كرد: با این حال تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی را پیگیر هستیم.
سرپرست اداره كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینكه امسال چه تعداد نیرو به سن بازنشستگی رسیده و از آموزش و پرورش خداحافظی می كنند؟ اظهار داشت: حداقل ۴۰ هزار نفر امسال بازنشسته می شوند و ما در تلاشیم تا كمبود نیرو در سال تحصیلی پیش رو نداشته باشیم.
سلیمان زاده ادامه داد: می خواهیم بویژه در بخش آموزش، معلمان در آستانه بازنشستگی را بیش از سنوات مجاز نگه داریم و بازنشستگی شان را به تعویق بیاندازیم. سال قبل هم شاهد استمرار خدمت حدود ۴تا ۵ هزار نفر بودیم و این روند ادامه خواهد داشت تا بخش كوچكی از كمبود نیرو جبران شود.1397/01/26
14:40:11
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه