مدیركل فرهنگی هنری،اردوها وفضاهای پرورشی تاكید كرد

لزوم تولید فضای پرورشی ویژه دانش آموزان در جوار حرم امام خمینی(ره)

لزوم تولید فضای پرورشی ویژه دانش آموزان در جوار حرم امام خمینی(ره)

پروژه آسان: مدیركل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش بر لزوم تولید فضای پرورشی ویژه دانش آموزان در جوار حرم امام راحل تصریح كرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی رمضانی ضمن تسلیت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی اظهار نمود: با هدف گرامیداشت سالروز ارتحال جانگداز حضرت امام خمینی (ره) برنامه هایی در سطوح ستادی، استانی و منطقه ای تهیه شده است.
وی بر اهمیت شناساندن شخصیت و راه امام به نسل جوان و نوجوان تاكید و اضافه كرد: بیش از چهارده انجمن در مدارس فعال است از سال آینده انجمن دینی را مامور عرضه آثار امام (ره) و برگزاری مسابقات مقاله نویسی، شعر وسرود با هدف شناساندن بیش از پیش شخصیت امام (ره) خواهیم كرد تا دانش آموزان خود در زمینه امام شناسی فعال باشند.
رمضانی بر تولید فضای پرورشی در جوار حرم حضرت امام تاكید وتصریح كرد: باوجود همه دلبستگی های دانش آموزان به بنیانگذار انقلاب، نبود فضای مناسب در پیرامون حرم امام، سبب شده تا انس دانش آموزان با رهبرشان به خوبی صورت نگیرد، بنابراین وجود چنین فضایی می تواند راهگشا باشد البته آموزش وپرورش پیگیر این مورد است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش همواره بر شناساندن امام و راه امام به دانش آموزان تاكید دارند، كارهای خوبی صورت گرفته اما با عنایت به اندیشه های بزرگ حضرت امام(ره) نیازمند تلاش بیشتری در این زمینه هستیم.1397/03/17
20:29:14
5.0 / 5
4751
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه