رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس كشور:

سند جامع نیروی انسانی در نوسازی مدارس تدوین می شود، پرداخت حق فنی به كاركنان نوسازی

سند جامع نیروی انسانی در نوسازی مدارس تدوین می شود، پرداخت حق فنی به كاركنان نوسازی

پروژه آسان: رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس كشور از تدوین سند جامع نیروی انسانی در نوسازی و تجهیز مدارس اطلاع داد.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا مهرالله رخشانی مهر در نشست با كاركنان نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل اظهار نمود: اعتقاد راسخ به بدنه كارشناسی توانمند در سازمان داریم و به جد از این نیروها حمایت می نماییم.

وی با اشاره به پیگیری ها برای تخصیص صد در صدی اعتبارات در ردیف خیرین و تخریب و بازسازی تصریح كرد: با كمك مجلس سعی كردیم تا از كاهش اعتبارات نوسازی به شكلی جلوگیری نماییم چون كه اگر این كاهش اعتبارات اتفاق می افتاد ما در تكمیل و افتتاح پروژه های مختلف در مناسبت های سال ۹۷ با مشكل روبرو می شدیم.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس كشور تخصیص صد درصد اعتبارات را در حوزه های مختلف خاطرنشان كرد و اظهار داشت: ما حتی اجازه ندادیم تا اعتبارات تنها صرف پرداخت مطالبات پیمانكاران و تكمیل پروژه های نیمه تمام شود بلكه سعی كردیم از منابع مختلف احداث پروژه های جدید هم در اولویت قرار گیرد.

رخشانی مهر به چند كار شاخص و استثنائی در نوسازی مدارس اشاره و اظهاركرد: در سه استان كشور احداث مدرسه سبز شروع شده است به صورتی كه تلاش می نماییم تا در سیستان و بلوچستان، زنجان و تهران پس از تكمیل مطالعات عملیات احداث این مدارس به سرانجام برسد تا برپایه این الگو بتوانیم در سایر استان ها هم مدارس سبز را احداث و راه اندازی نماییم.

وی در ادامه به صنعتی سازی واحدهای آموزشی و سرعت دادن به این بخش بخصوص مدارس یك تا سه كلاسه اشاره و خاطرنشان كرد: در بحث حقوق و مزایای همكاران برآورد ما در سرجمع اعتبارات لحاظ شد و با استفاده از سازمان برنامه و بودجه پیگیر پرداخت حق فنی برای كاركنان نوسازی هستیم كه امیدواریم در پرداخت حقوق سال جدید مبلغی بعنوان حق فنی برای همه كاركنان نوسازی پرداخت گردد.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس كشورافزود: این مبلغ ناچیز ۴۰۰ هزار تومانی با عنایت به اینكه هر سال در احكام كاركنان اضافه خواهد شد می تواند تامین كننده بخشی از نیاز و سختی كار پرسنل نوسازی باشد.

رخشانی مهر همینطور از پیگیری ها برای پرداخت بیمه مسئولیت مهندسان فعال در بخش نوسازی همینطور رفع دغدغه های آنتن اطلاع داد و اظهار نمود: سند جامع نیروی انسانی در سازمان نوسازی و تجهیز مدارس در حال تدوین است كه امیدواریم نسبت به اجرای آن موفق باشیم.1397/04/10
14:10:59
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه