اعلام فراخوان نخستین دوره جایزه تربیتی استاد علی اكبر شعاری نژاد

اعلام فراخوان نخستین دوره جایزه تربیتی استاد علی اكبر شعاری نژاد

پروژه آسان: فراخوان نخستین دوره جایزه تربیتی استاد علی اكبر شعاری نژاد منتشر و 14 مرداد بعنوان آخرین مهلت ارسال آثار تعیین شد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، «جایزه دوسالانه تربیتی استاد علی اكبر شعاری نژاد» با محوریت آثار و مقالات تربیتی به همت انتشارات "پیشگامان پژوهش مدار" و دوماهنامه "شوق تغییر" و با حمایت مراكز علمی و آموزشی و همینطور خانواده استاد، راه اندازی و نخستین دوره آن در سال ۱۳۹۷ برگزار می گردد.
در دوره اول برگزاری این جایزه، چهار بخش پیش بینی شده است كه شامل مقالات مبتنی بر تجربه های زیسته، مقالات مبتنی بر پژوهش ها، تقدیر از یك فعالیت موفق و تأثیرگذار تربیتی مبتنی بر آموزه های استاد شعاری نژاد و تقدیر از كتاب برگزیده تربیتی است. در بخش اول به ۳ اثر، در بخش دوم به پنج اثر و در بخش های سوم و چهارم به یك اثر، تندیس جایزه و هدایای نقدی تعلق خواهد گرفت.
شركت كنندگان در جایزه تربیتی استاد شعاری نژاد می توانند مقالات خویش را در موضوعات تعیین شده به دبیرخانه ارسال نمایند. این موضوعات بر اساس عناوین كتاب ها و زمینه های فعالیت دكتر شعاری نژاد انتخاب شده اند و شامل فلسفه تربیت روانشناسی تربیتی، روان شناسی رشد، روان شناسی معلم، روانشناسی مدیر مدرسه، روان شناسی دانش آموز، تربیت معلم، تكنولوژی تدریس، روش های آموزش در ادبیات كودكان، تعامل خانه و مدرسه هستند.
به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، 14 مرداد 1397 زمان آخر دریافت متن كامل دریافت مقالات است و آبان ماه 1397 زمان برگزاری مراسم پایانی جایزه است.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره 88345217 در تهران تماس گرفته و آثار خویش را با استفاده از یارانامه های mortezamajdfar@yahoo.comو ebrahimaslani.edu@gmail.com ارسال نمایند.
استاد دكتر علی اكبر شعاری نژاد (۱۳۹۲ - ۱۳۰۴) با بیش از ۶۶ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش و آموزش عالی، تربیت صدها دانشجو و تألیف ده ها عنوان كتاب و صدها مقاله، از پیشگامان علوم تربیتی در ایران به شمار می رفت.
1397/04/18
15:11:07
5.0 / 5
4858
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , علم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه