اضافه تدریس معلمان در طرح معلم تمام وقت ماهانه پرداخت می گردد

اضافه تدریس معلمان در طرح معلم تمام وقت ماهانه پرداخت می گردد

پروژه آسان: مدیركل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش وپرورش به تشریح طرح «معلم تمام وقت» پرداخت و اظهار داشت: این یك طرح اختیاری است كه فعلاً شامل همكاران هنرآموز و متوسطه می گردد. همكاران درصورت تمایل، می توانند شش ساعت اضافه تدریس در هفته داشته باشند كه معادل آنرا كه تقریباً معادل با حق التدریس ساعتی است به حقوق همكاران در فیش های حقوقی اضافه خواهد شد. برخلاف حق التدریس كه امكان دارد بعد از ماه ها دریافت شود؛ این اضافه تدریس به صورت ماهانه پرداخت می شود؛ یكی از مزیت های آن هم پرداخت به صورت دوازده ماهه و محاسبه در حقوق بازنشستگی است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، یار محمدحسین بر در نشست تخصصی هیئت های اندیشه ورز با عنایت به بار مالی این طرح اظهار داشت: با عنایت به محاسبات انجام گرفته با عنایت به افزایش بودجه سنواتی سال های آینده، این طرح بودجه بیشتری را نخواهد خواست بنابراین با افزایش بودجه های سنواتی آموزش وپرورش قادر خواهیم بود بار مالی این طرح را جبران نماییم.
وی اظهار داشت: در مورد آموزگاران، این طرح اجرا نمی گردد و طرح دیگری به شورای حقوق و دستمزد عرضه شده است كه در صورت موافقت شورای حقوق و دستمزد آنرا اعلام خواهیم كرد.
حسین بر درباره تبعیض هایی كه در دریافتی كاركنان دولت وجود دارد اظهار نمود: همه كسانی كه تحت قانون خدمات كشوری هستند، حكم های یكسانی دارند و تفاوت ها در دریافتی ها هست كه این تبعیض ها را به وجود آورده است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، گفتنی است بعد از سخنان مدیركل امور اداری و تشكیلات این جلسه به صورت پرسش و پاسخ اداره شد و نمایندگانی از مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، انجمن اسلامی معلمان، كانون صنفی معلمان و سازمان معلمان ایران ابهامات و یا انتقادات خویش را در مورد این طرح مطرح نمودند.
شایان ذكر است، در این نشست عادل عبدی مشاور وزیر آموزش وپرورش با اشاره به برگزاری جلسات مشترك در هیئت های اندیشه ورز اظهار نمود: در طول جلسات به این نتیجه رسیدیم كه لازم است در مورد طرح معلم تمام وقت جزئیات آن مشخص شود و آگاهی های لازم نسبت به این طرح به وجود آید و نقدها و ابهامات تشكل ها در مورد این طرح مطرح شود تا مشكلات و نقصها احتمالی این قبیل طرح ها كاهش پیدا كند.1397/08/03
20:12:53
5.0 / 5
5074
تگهای خبر: آموزش , خدمات , علم , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه