طرح نماد طرحی راهبردی و دراز مدت است

طرح نماد طرحی راهبردی و دراز مدت است

پروژه آسان: معاون وزیر كشور و رییس سازمان امور اجتماعی كشور اظهار داشت: طرح نماد طرحی راهبردی و دراز مدت و بادوام است. همینطور فراگیری و پوشش جمعیتی وسیع طرح نماد از دیگر خصوصیت های این طرح است كه كمتر پروژه ای در كشور می تواند تمام جامعه دانش آموزی را در برگیرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، تقی رستم بندی در مراسم رونمایی از طرح توانمدسازی روانی - اجتماعی والدین، كاركنان و دانش آموزان اظهار داشت: طرح نماد( نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) در معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش دنبال می شود، دارای پنج خصوصیت عمده است و می تواند یكی از طرح های فوق العاده و موفق باشد.
به قول وی، رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاكید كردند كه اقدامات در حوزه صدمه های اجتماعی باید خصوصیت فوق العاده بودن داشته باشد و از وظایف روزمره دستگاه ها جدا باشد و به نظر می آید طرح نماد از مصادیق طرح های فوق العاده باشد كه طی دو سال قبل در آموزش و پرورش پیگیری می گردد.
رییس سازمان امور اجتماعی كشور با اشاره به اینكه هم اكنون 14.5 میلیون دانش آموز تحت تاثیر این طرح قرار دارد، اظهار داشت: طرح نماد بیشتر از نیمی از جمعیت كشور را تحت پوشش قرار می دهد و پوشش جمعیتی در ابعاد جغرافیایی وسیع، این طرح دانش آموزان را در اقصی نقاط كشور در بر می گیرد كه از دیگر نكات مثبت این طرح می باشد.
به قول وی، عمق اثربخشی این طرح از دیگر خصوصیت های نماد است و تصور می گردد كه به خوبی از بروز صدمه های اجتماعی جلوگیری كند. همینطور طرح نماد طرحی تركیبی است كه ابعاد پیشگیرانه امدادی و صیانتی در آن دیده می گردد كه هر دستگاهی معمولاً یكی از این حوزه را پوشش می دهد.
وی همكاری بین بخشی را از دیگر خصوصیت های موثر این طرح دانست و اظهار داشت: طرح نماد مشاركتی است كه برای نخستین بار همه دستگاه ها در آن دخیل بوده و امید می رود با دستیابی به اهداف این تحقیق توانبخشی، انتظارات در این حوزه را محقق كرد.1397/08/15
14:42:49
5.0 / 5
4909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه