انتقاد استاندار تهران از استاندارد نبودن تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ۱۰۰۰ مدرسه پایتخت

انتقاد استاندار تهران از استاندارد نبودن تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ۱۰۰۰ مدرسه پایتخت

پروژه آسان: استاندار تهران اظهار داشت: بیشتر از ۱۰۰۰ مدرسه در شهرستان های استان تهران داریم كه هنوز وسایل گرمایشی و سرمایشی آنها استاندارد نیست.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش اظهار نمود: اگر توسعه را یك هدف مطلوب در نظر بگیریم، دانش و دانایی مهمترین ركن توسعه هستند.
وی افزود: اگر امروزه برخی از كشورهای جهان حفاظی به وجود آورده اند كه مردم آن كشور در آن منطقه از نعمات زندگی بهره مند می شوند به این علت است كه آن كشور به دانایی و دانش بهایی ویژه داده اند.
استاندار تهران با اشاره به اینكه نظام آموزش و پرورش هر كشوری گذركاه رسیدن آن كشور به ابعاد مختلف توسعه است، اشاره كرد: مخاطبان نظام آموزش و پرورش كسانی هستند كه در طلایی ترین مقطع زندگی خود هستند و شخصیت اجتماعی و تكامل همه جانبه آنها در این دوره شكل می گیرد.
بندپی افزود: در تعلیم و تربیت نباید فقط به فكر القای محفوظات به دانش آموزان باشیم بلكه باید چگونه زیستن را باز به آنها بیاموزیم.
وی در ادامه با اشاره به اینكه مهمترین ركن توسعه هر كشوری نیروی انسانی آن كشور است، اظهار نمود: اگر شهرداری های مختلف تهران زمینی را واگذار كنند بدون آنكه تراكم آموزش را در آن در نظر بگیرند تخلف كرده اند.
استاندار تهران درانتها اظهار داشت: بیشتر از ۱۰۰۰ مدرسه در شهرستان های استان تهران داریم كه هنوز وسایل گرمایشی و سرمایشی آنها استاندارد نیست. حتما باید حادثه ناگواری پیش آید تا به فكر استاندارد كردن آنها بیفتیم؟ انگار عادت كرده ایم سپس وقوع حادثه ناگوار به فكر استاندارد كردن تجهیزات بیفتیم.


خبرنگار: مهشاد كریمی
دبیر خبر: سولماز خوان


1397/10/28
20:55:40
5.0 / 5
4352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه