بی توجهی به آموزش علت بروز مشكلات زیست محیطی

بی توجهی به آموزش علت بروز مشكلات زیست محیطی

پروژه آسان: مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران با تاكید بر اموزش های محیط زیستی به دانش اموزان اظهار داشت: دانش اموزان سفیران محیط زیست هستند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا كیومرث كلانتری در جشنواره دانش آموزی هوای پاك كه در مدرسه آرمینه مصلی نژاد برگزار شد، اظهار نمود: روز ۲۹ دی ماه در تقویم ایران از ۲۴ سال پیش به نام روز ملی هوای پاك نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اینكه دانش آموزان سفیران محیط زیست هستند، اظهار داشت: هر خانواده ای در جمع خود حداقل یك دانش آموز دارد و اگر نسل آینده را نسلی مسئولیت پذیر در قبال محیط زیست به بار نیاوریم كیفیت محیط زیست را بیشتر از قبل از دست می دهیم.

مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران با تاكید بر اینكه دانش آموزان حق دارند از هوای سالم بهره مند باشند، اظهار داشت: خیلی از مشكلات محیط زیستی كشور به علت توجه نكردن به آموزش های محیط زیستی به كودكان و خردسالان است.

كلانتری با اشاره به اینكه خوشبختانه امروزه ارتباط محیط زیست با بخش های مختلف آموزش و پرورش افزایش داشته است، اظهار نمود: بنابراین كتاب انسان و محیط زیست برای آموزش به كودكان در مدارس تدوین شده است و در طول سال آموزش های محیط زیستی در اختیار كودكان قرار می گیرد.


1397/10/30
13:31:39
5.0 / 5
4871
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه