اعلام شرایط جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

اعلام شرایط جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸

پروژه آسان: بر مبنای بخشنامه صادره آموزش و پرورش زمان ثبت نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین تا پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ است. جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرك تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس انجام می شود و به كارگیری سرباز معلم در قسمت های اداری، مدارس مناطق شهری و مركز استان هیچ گونه مجوز قانونی ندارد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط كه تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور باشد ثبت نام و امتیازبندی می شوند.
بر طبق این بخشنامه؛ داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت كه تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور ۹۸ باشد، در موعد مقرر، ثبت نام و امتیازبندی می شوند؛ زمان ثبت نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب و به كارگیری افراد بر اساس ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه بندی مشاغل معلمان كشور) انجام گیرد و ادارات كل آموزش وپرورش استان مكلف هستند بر مبنای اعلام نیاز مناطق و اولویت های تخصیص نیرو مراحل جذب و به كارگیری سرباز معلمان را انجام دهند.
همینطور در بخش های دیگر این بخشنامه آمده است:
-جذب و به كارگیری معلمان وظیفه صرفاً در كلاس های درس واحدهای آموزشی مناطق كم تر توسعه یافته امكان پذیر است، بنابراین به كارگیری افراد مذكور در قسمت های اداری، مدارس مناطق شهری و مركز استان هیچ گونه مجوز قانونی ندارد.
- جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرك تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس انجام می شود و داوطلبان باید هنگام ثبت نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همینطور فرم پرسش نامه اطلاعات فردی گزینش را تكمیل و بعد از الصاق یك قطعه عكس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر كارت ملی به مسئول ثبت نام تحویل دهند.
- داوطلبان باید از سلامت كامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره كل آموزش وپرورش استان صورت می پذیرد.
-مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است ازاین رو مشمولینی انتخاب می شوند كه كسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد دریافت شود.
شایان ذكر است، ادامه كار معلمان وظیفه بعد از اتمام خدمت موظف ممنوع می باشد و انجام خدمت لزوم در آموزش وپرورش هیچ گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی كند و اعزام افراد به مراكز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ صورت خواهد گرفت.
1398/01/27
16:44:39
5.0 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه