تذكر نماینده شهرضابه وزیر آموزش و پرورش

تذكر نماینده شهرضابه وزیر آموزش و پرورش

پروژه آسان: نماینده مردم شهرضا در مجلس ادعا نمود، ریشه مشكلات اداره آموزش و پرورش استان اصفهان طبق آنچه كه در جلسه نمایندگان مجمع استان عنوان شد، وزیر آموزش و پرورش است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سمیه محمودی در تذكر شفاهی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: در آستانه هفته معلم قرار داریم و شما در جلسه رای اعتماد مجلس از برنامه های وزارت آموزش و پرورش برای حفظ كرامت معلمان سخن گفتید اما هیچ اقدام عملی برای اجرایی كردن قول های وعده داده شده انجام ندادید. آیا دادن وعده پرداخت معوقات معلمان در هفته معلم به معنای حفظ كرامت معلم است؟ چرا از رفتن به دانشگاه و علم اندوزی معلمان جلوگیری می شود؟ آیا معلم برای آموختن نباید كسب دانش كند؟
عضو كمیسیون اجتماعی مجلس استان اصفهان را در صدر فهرست خرید خدمات آموزشی و به كارگیری فرهنگیان بازنشسته دانست و اضافه كرد: خرید خدمات آموزشی و استفاده از فرهنگیان بازنشستگان خیانت در حق دانش آموزان و معلمان شاغل است. برنامه های وزیر برای حل این چالش چیست؟ ما در شهررضا مخالف استفاده از خرید خدمات و استفاده از فرهنگیان بازنشستگان هستیم. در خانواده این بازنشستگان، نیروی بیكار جوان وجود دارد.1398/02/02
15:53:09
2.5 / 5
4402
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
ناشناس:
مرحبابرتوشیرزن شجاع
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه