دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الكترونیكی

دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الكترونیكی

به گزارش پروژه آسان سرپرست اداره كل مدارس و مراكز غیردولتی اظهار داشت: شهریه مدارس برمبنای یك الگوی خاص تعریف شده كه در سامانه مشاركت ها نیز قابل رصد است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سعید صالح در برنامه ای رادیویی درباب جذب دانش آموز با ترفندی بنام "مدرسه الكترونیكی" اظهار داشت: شهریه مدارس برمبنای یك الگوی خاص تعریف شده كه در سامانه مشاركت ها نیز قابل رصد است كه چندین شاخص دارد اما در هیچ یك از این شاخص ها، مدرسه الكترونیك یا شهریه ای به این منظور در نظر نگرفته است.
وی افزود: مدارس غیردولتی برای پوشش هزینه ها شهریه دریافت كرده و روش های متفاوت آموزشی را در نظر می گیرد اما اینكه مدارس با برچسب آموزش الكترونیك مبادرت به دریافت شهریه های بالاتركنند، در الگوی آموزش و پرورش تعریف نشده است.
صالح با تاكید بر اینكه تبلیغ در حوزه آموزش الكترونیكی ذاتا خطا نیست، اشاره كرد: اینكه بدین منظور هزینه بالاتری دریافت شود اشتباه بوده و تخلف شمرده می شود.
سرپرست اداره كل مدارس و مراكز غیردولتی اظهار نمود: در سطح شهر تهران و استان های مختلف بازرسانی داریم كه در صورت مشاهده تخلف متذكر داده شده و در نهایت شورای نظارت وزارتخانه درباره این ها تصمیم گیری می كند.
صالح افزود: اگر اولیاء با تبلیغاتی غیرهمسان با آنچه ارائه می شود روبرو شدند، می توانند با شماره ۴۳۱۷ شكایت خودرا اعلام كنند و ما نیز قول می دهیم تخلفات شهریه ای را پیگیری نماییم.
منبع:

1398/06/02
13:29:10
5.0 / 5
4517
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه