معاون وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به ادعای یك نماینده اعلام كرد

خبری جدید از پرداخت معوقات فرهنگیان و رتبه بندی آنها

خبری جدید از پرداخت معوقات فرهنگیان و رتبه بندی آنها

به گزارش پروژه آسان معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه قرار نیست اعتبار رتبه بندی معلمان صرف پرداخت معوقات شود، اظهار داشت: این بودجه محفوظ است كه طی یك تا دو هفته آینده با نهایی شدن آئین نامه اساسا در محل خود هزینه می شود.


علی الهیار تركمن در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه از محل جدول شماره ۹ قانون برنامه و بودجه98، 2000 میلیارد تومان برای رتبه بندی آموزش و پرورش پیشبینی شده است، اظهار داشت: 50 درصد این بودجه به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ گردیده و ۵۰ درصد دیگر هم در شرف تخصیص است.
وی اضافه كرد: طبق ابلاغیه سازمان برنامه، این بودجه برای رتبه بندی است و قابلیت هزینه كرد در جای دیگری ندارد.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه این شبهه كه از جانب یكی از نمایندگان مطرح و ذكر شده بود مقرر است پول رتبه بندی برای پرداخت مطالبات هزینه شود حقیقت ندارد اظهار داشت: این بودجه محفوظ است كه طی یك تا دو هفته آینده با نهایی شدن آئین نامه اساسا در محل خود هزینه می شود.
الهیار با اشاره به اینكه برای پرداخت مطالبات هم رایزنی از محل افزایش تخصیص ادارات كل استان ها انجام شده تا مطالبات سال ۹۷ را پرداخت و بدهی فرهنگیان را تسویه نماییم اظهار داشت: روی دوقلم حق التدریس شاغلین و معوقات خرید خدمت متمركز هستیم و البته جداول اضافه كار كاركنان اداری هم عرضه شده تا برای تامین اعتبار اقدام گردد.
وی اضافه كرد: ازاین رو این مورد كه مقرر است بودجه رتبه بندی برای پرداخت مطالبات فرهنگیان صرف بشود تایید نمی گردد.1398/06/22
14:42:24
5.0 / 5
4063
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه