تفكر ریختن اطلاعات در ذهن دانش آموزان منسوخ شده است

تفكر ریختن اطلاعات در ذهن دانش آموزان منسوخ شده است

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با اشاره به طرح یاری گران زندگی اظهار داشت: مقرر است همه ظرفیت تشكل های دانش آموزی در خدمت دانش آموزان قرار گیرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در همایش فصلی دبیران شوراهای مبارزه با مواد مخدر سراسر كشور با اشاره به اینكه یكی از مهمترین ماموریت های آموزش و پرورش آن است كه افراد را جهت زندگی سالم تجهیز كند اظهار داشت: تكیه بر حافظه و دیدن ذهن دانش آموزان بعنوان مخزنی كه در آن اطلاعات بریزیم تفكر منسوخی است.
وی ادامه داد: ما باید دانش آموزان را برای مواجهه با آسیبها تجهیز نماییم.
حاجی میرزایی در ادامه این همایش در جمع خبرنگاران نیز با اشاره به اینكه سوژه لطمه های اجتماعی واقعیت تلخی است كه وجود دارد اظهار داشت: همه كسانی كه دلسوز جامعه هستند وظیفه دارند برای چاره جویی اقدام نمایند. مسئولان كشور تاكید دارند كه پدیده لطمه های اجتماعی مورد توجه جدی قرار گیرد.
حاجی میرزایی اضافه كرد: اگر بنا باشد به سوژه لطمه ها به شكل ریشه ای تر و بنیادی تر توجه گردد، آموزش و پرورش جایگاه مهمی دارد، آموزش و پرورش از ظرفیت بالایی برخوردار می باشد.
وزیر آموزش و پرورش اضافه كرد: از كاركردهای مهم آموزش و پرورش آماده سازی افراد برای مواجهه موثر و فعال با تغییرات محیط است، تا افراد بتوانند در مقابل هجوم وضعیتهای ناشناخته تشخیص درست دهند و از زندگی خود محافظت كنند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به طرح یاری گران زندگی اضافه كرد: مقرر است همه ظرفیت تشكل های دانش آموزی در خدمت دانش آموزان قرار گیرد و كمك كنند دانش آموزان را شناسایی كنند و كمك فكری دهند.

منبع:

1398/06/23
21:40:23
5.0 / 5
3973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه