وزیر آموزش و پرورش:

آموزش و پرورش بزرگ ترین رسانه كشور است

آموزش و پرورش بزرگ ترین رسانه كشور است

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش بزرگ ترین و موثرترین رسانه كشور است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاج میرزایی در سومین دوره آموزشی كارشناسان قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش سراسر كشور در جمع فعالان این عرصه كه در رامسر برگزار شد، با تاكید بر مطلب فوق، اظهار نمود: آموزش وپرورش بزرگ ترین رسانه برای تمدن سازی، ساختن هویت ایرانی اسلامی و حفظ و انتقال ارزش های دینی است.
وی از آموزش وپرورش بعنوان متمایزترین رسانه كشور یاد كرد و اظهار داشت: این وزارت به جهت گستردگی اقصی نقاط این سرزمین را در برگرفته است.
وزیر آموزش وپرورش پیوند بین این سازمان و مخاطبان خویش را پیوندی منظم دانست و اضافه كرد: ارتباط آن ارتباطی برنامه ریزی شده، مستمر با اهداف روشن است.
حاج میرزایی با اشاره به اینكه آموزش وپرورش در ۹ ماه از سال با مردم ارتباط دارد، خاطرنشان كرد: این رسانه متناسب با مخاطبان خود به وسیله معلمان هوشمند، تمایزات و تفاوت ها را مورد اعتنا قرار می دهد.
وی تصریح كرد: ارتباط آموزش وپرورش با مخاطبان خود در بهترین زمان یادگیری و ناب ترین دوره یادگیری اتفاق می افتد چونكه در این دوره بیشترین یادگیری انجام می شود.
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینكه رفتارها در این رسانه از جانب مخاطبان اثرگذار می باشد، خاطرنشان كرد: این رسانه عظیم مهم ترین كاركرد را در نظام جمهوری اسلامی برعهده دارد.
حاج میرزایی افزود: آموزش وپرورش در سند تحول بنیادین برای انتقال از حافظه محوری به تربیت و اعتلاء روح و روان دانش آموزان، تربیت را در شش ساعت دیده است و برای آن برنامه ریزی دارد.
وی با اشاره به اینكه ظرفیت های بالقوه زیادی در آموزش و پرورش وجود دارد كه باید تبدیل به بالفعل شود، خاطرنشان كرد: در این راه بین آنچه كه باید باشیم فاصله است ازاین رو دائما باید به عمق و اعتلاء آن افزوده شود.
وزیر آموزش و پرورش با تاكید بر اجرای كار اثر بخش در این رسانه بزرگ، اظهار داشت: مسیری كه در آن گام نهاده ایم برای نظام تعلیم و تربیت آخر ندارد.
حاج میرزایی با اشاره به مبحث كمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه كه از زبان مسؤلان بیان شده است، اظهار نمود: كیفیت و نوع كاری كه نیروی انسانی انجام می دهد از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.
وی بر سرمایه گذاری در بخش رابطه بیشتر با دانش آموزان تاكید و خاطرنشان كرد: اینان سربازان بزرگ این عرصه هستند ازاین رو احتیاج به فعالیت بیشتر دارند.
وزیر آموزش و پرورش متذكر شد: تمام تلاش مجموعه تعلیم و تربیت این است تا دانش آموزان متكی به خود شوند.1398/07/17
14:18:51
5.0 / 5
4343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه