تقویت بیمه تكمیلی فرهنگیان

تقویت بیمه تكمیلی فرهنگیان

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش اعلام نمود كه طبق وعده ای كه دادیم رتبه بندی معلمان را تصویب كردیم تا گامی در جهت احترام به ساحت معلم باشد، برای مسكن معلمان هم به تازگی توافقاتی با وزارت راه و شهرسازی داشتیم. همینطور برای تقویت بیمه تكمیلی تلاش های گسترده ای در دست اقدام داریم.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاح مجتمع آموزشی رفاهی مهر فرهنگیان كه در منطقه ۵ تهران برگزار گردید با اشاره به اینكه معلمی غنی ترین شغل هستی است اظهار داشت: اگر این چنین نبود خداوند پیغمبران را برای شغل دیگری می فرستاد. معلمی شغلی با شرافت و غنی است.
وی ادامه داد: دنیا و آخرت قلمرو معلمی است و آنچه در دنیا داریم بیشتر از هر كس دیگری مرهون نقش آفرینی معلم است. معتقدیم اگر نقشی به درستی ایفا شود، پایدارترین نقش هستی است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه همه باید با تمام توان برای نقش آفرینی این شغل تلاش نماییم اظهار داشت: از روزی كه این مسئولیت را پذیرفتم به این نكته توجه داشتم كه آینده این كشور مبتنی بر چگونگی فعالیت فعلی معلمان ساخته خواهد شد، باید مأموریت همه دلسوزان این كشور توجه به معلمان باشد.
وی ادامه داد: طبق وعده ای كه دادیم رتبه بندی معلمان را تصویب كردیم تا گامی در جهت احترام به ساحت معلم باشد، برای مسكن معلمان هم به تازگی توافقاتی با وزارت راه و شهرسازی داشتیم. همینطور برای تقویت بیمه تكمیلی تلاش های گسترده ای در دست اقدام داریم.
حاجی میرزایی با اشاره به جایگاه معلم اظهار نمود: مجموعه كاستی ها طی زمانهای گذشته سبب شده است كه این جایگاه رفیع در اندازه های واقعی مشاهده نشود. باید تلاش نماییم كه این جایگاه واقعی و مطلوب باشد تا بتوانیم آینده درخشان تری برای معلمان بسازیم.
به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مركز آموزشی رفاهی مهر فرهنگیان منطقه ۵ آموزش و پرورش دارای حدود ۳۰۰۰ متر بنا، ۴۱ سوییت چهارتخته و سه تخته در سه طبقه بوده و به امكانات رستوران، كافی شاپ، سالن ورزشی و سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند مجهز است.1398/09/09
23:04:24
5.0 / 5
4622
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه