احتمال افزایش میزان وام مسكن فرهنگیان

احتمال افزایش میزان وام مسكن فرهنگیان

به گزارش پروژه آسان مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه تابحال ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در چارچوب وام مسكن میان فرهنگیان توزیع شده است اظهار داشت: هم اكنون پشت نوبتی نداریم و تمام وام های مرابحه و مسكن را به كسانی كه ثبت نام كرده بودند پرداخت كرده ایم. در صورت تامین اعتبارات می خواهیم میزان وام مرابحه را افزایش دهیم.


گودرز كریمی فر در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت واریز وام ۵۰ میلیونی مسكن فرهنگیان امسال اظهار نمود: درخواست یك اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد تومانی كرده ایم كه اگر با آن موافقت شود، محتوا و سرفصلهای تفاهم نامههای ما تغییر و میزان این وام افزایش خواهد یافت.
وی ادامه داد: این وام در چارچوب مرابحه و مسكن خواهد بود. می خواهیم میزان وام مرابحه را افزایش دهیم.
مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه تا كنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در چارچوب وام مسكن میان فرهنگیان توزیع شده است اظهار داشت: هم اكنون پشت نوبتی نداریم و تمام وامهای مرابحه و مسكن را به كسانی كه ثبت نام كرده بودند پرداخت كرده ایم، البته تعدادی شرایط اولیه نداشتند و الان كه حائز شرایط شده اند در تفاهم نامه جدید وام به آنها تعلق می گیرد.
كریمی فر همینطور به راه اندازی باشگاه پیشكسوتان اشاره نمود و اضافه كرد: یكی از سیاست های جدی آموزش و پرورش، راه اندازی باشگاه فرهنگیان است و این طرح را بدون تكیه بر منابع دولتی اجرا می نماییم. تلاش می نماییم تا آخر سال، ۱۰ استان دیگر را به باشگاه پیشكسوتان مجهز نماییم و در مابقی استان ها هم تا آخر دولت باشگاه ها را آماده بهره برداری نماییم.
وی ادامه داد: هدف ما استفاده از تجارب ماندگار بازنشستگان است؛ آنها مولود اصلی آموزش و پرورش هستند.1398/09/13
15:46:19
5.0 / 5
4181
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه