پس فردا، دانش آموزان در سیل مهربانی همكلاسی ها به سیل زدگان كمك می كنند

پس فردا، دانش آموزان در سیل مهربانی همكلاسی ها به سیل زدگان كمك می كنند

به گزارش پروژه آسان پس فردا، سه شنبه، اول بهمن ماه، دانش آموزان سراسر كشور در چارچوب طرح «سیل مهربانی همكلاسی ۲» به یاری مردم و دانش آموزان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان می شتابند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در چارچوب این طرح كه با محوریت سازمان دانش آموزی برگزار می گردد كمك های دانش آموزان، معلمان و اولیا در اختیار مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.
رمضانی، مدیركل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در اینباره اظهار نمود: بعد از حادثه تلخی كه برای سه استان خوزستان، گلستان و لرستان پیش آمد، تصمیم گرفتیم تا از ظرفیت تشكل ها و شوراهای دانش آموزی در جهت جریان سازی و كمك خانواده ها و دانش آموزان استفاده نماییم. ترویج فرهنگ هم نوعی، كمك به دیگران و آموزش زندگی برای دانش آموزان مورد تاكید ما بود.
وی ادامه داد: در مأموریت دوم، سیل مهربانی همكلاسی های ۲ را كلید زدیم تا این طرح را با محوریت سازمان دانش آموزی و چهار تشكل صورت گیرد. سیل مهربانی همكلاسی ها در روز یكم بهمن به صورت سراسری در مدارس استان های كشور برگزار می گردد و انتظار داریم معلمان، خانواده ها و بخصوص دانش آموزان و اعضای تشكل ها با تمام ظرفیت خود ورود كنند؛ چونكه مردم خوب سیستان و بلوچستان مرزبانان ایران اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینكه در معاونت پرورشی در كنار تشكل های دانش آموزی به سازمان دانش آموزی كمك خواهیم كرد اظهار داشت: در سیل مهربانی ها این فرهنگ نهادینه شده است كه دانش آموزان می توانند كارهای بزرگ را انجام دهند.
منبع:

1398/10/29
23:48:43
5.0 / 5
4095
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه