كمیته امداد برگزار می كند

برنامه آموزشی مددجویان كنكوری

برنامه آموزشی مددجویان كنكوری

به گزارش پروژه آسان معاون امور فرهنگی كمیته امداد با اشاره به برنامه های این نهاد برای موفقیت دانش آموزان تحت حمایت در كنكور سراسری، اظهار داشت: اهتمام می نماییم شرایط را برای دانش آموزان مستعد و علاقمند، برای قبولی در رشته های ممتاز دانشگاه های دولتی، فراهم نماییم.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی جعفری در جمع فعالان و نهادهای فرهنگی استان اصفهان با اشاره به اقدامات كمیته امداد در عرضه خدمات فرهنگی به نوجوانان و جوانان بخصوص دانش آموزان تحت حمایت، اضافه كرد: برای موفقیت دانش آموزان در كنكور برنامه های زیادی در نظر گرفته شده و در نظر داریم به جای تمركز بر پرداخت شهریه دانشگاه دانشجویان، شرایط را برای دانش آموزان مستعد و علاقمند با هدف قبولی در رشته های ممتاز دانشگاه های دولتی، فراهم نماییم.
معاون امور فرهنگی كمیته امداد اضافه كرد: اردوگاه های كمیته امداد در ماه های منتهی به كنكور سراسری میزبان دانش آموزان تحت حمایت خواهد بود كه در صورت تمایل می توانند از فضا و امكانات آنها در این حوزه بهره مند شوند.
وی افزود: پیشبینی می نماییم در كنكور سال جاری نزدیك به پنج هزار دانش آموز تحت پشتیبانی از این خدمت جدید بهره مند شوند.
حجت الاسلام علی جعفری تصریح كرد: همینطور درباره دانش آموزان و جوانان تحت حمایتی كه به هر علت امكان یا تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه ها ندارند، تفاهم نامه ای بین كمیته امداد و سازمان فنی و حرفه ای برای عرضه آموزش های فنی به این مددجویان وجود دارد.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، معاون فرهنگی كمیته امداد با تاكید بر لزوم تدوین پیوست فرهنگی برای ۱۲۰ خدمت عرضه شده توسط كمیته امداد به مددجویان، تصریح كرد: برون سپاری، هم افزایی و استفاده از ظرفیت های سایر نهادها در كمیته امداد، یك رویكرد فرهنگی در این نهاد است.


 


منبع:

1398/11/28
14:16:02
5.0 / 5
3999
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه