تحسین وزیر از تبدیل هرخانه به یك كلاس درس از راه فضای مجازی

تحسین وزیر از تبدیل هرخانه به یك كلاس درس از راه فضای مجازی

به گزارش پروژه آسان وزیرآموزش و پرورش در پیام نوروزی تصریح كرد: مدرسه برای ظهور و بروز اندیشه های نو احتیاج به شادابی، تدبیر، نوآوری و فرصت های بدیع دارد وتبدیل هرخانه به یك كلاس درس از راه فضای مجازی حركت قابل تحسینی در سطح كشور است.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا و به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی با صدور پیام نوروزی ضمن تبریك و تهنیت به مناسبت فرارسیدن بهار طبعیت و شروع سال ۱۳۹۹ هجری شمسی به فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های آنان، از زحمات و تلاش فرهنگیان قدردانی كرد.
وی در این پیام با اشاره به استمرار آموزش و پویش ملی "آموزش تعطیل نمی شود"، اظهار نمود: تبدیل هرخانه به یك كلاس درس از راه فضای مجازی حركت قابل تحسینی در سطح كشور است و ملت شریف ایران این قهرمان عرصه های دشوار، این دفعه با پویش علم در قامت سرافراز معلمان فداكار جلوه گر شده است.
متن پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
بهار نشان از تحول آگاهی و زیبایی در چرخه طبیعت دارد و این تحول چه نیكو می شود آنگاه كه عرصه گیتی آیینه تمام نمای قدرت خداوند و نیكویی حال مردمان شود و بی شك نوروز ایرانی ها پرتویی دلربا و چهره ای زیبا از این تحول وآفرینش الهی است كه بیشتر از آمدنش آدمی را به تلاش و كوشش دعوت می نماید. نوروز، سرآغاز حیات باردیگر طبیعت و ایجاد طراوات در وجود انسان هاست و چه زیباست در این رستاخیز، نقش بندهای نقاش آفرینش را با تاملی ژرف بنگریم و از خالق هستی بخواهیم نام و یاد خویش را همیشه در وجودمان زنده نگه دارد.
بر این باوریم كه "مدرسه" همچون بهارطبیعت نمود بارز دگرگونی های امیدوارانه است كه بیشتر از هرجای دیگری برای ظهور و بروز اندیشه های نو احتیاج به شادابی، تدبیر، نوآوری و فرصت های بدیع دارد تا آینده ای سرشار از امید وآگاهی را برای كشور به ارمغان آورد. مدرسه كانون تحول و توسعه در جامعه است و معلمان نقش آفرینان بی بدیل این عرصه هستند كه با منش و باور معلمی، دانش، مهارت، تعهد و مسئولیت پذیری درآن به تعلیم و تربیت دانش آموزان می پردازند وگفتمان آموزش و پرورش را اعتلا می بخشند.
آموزش و پرورش در سالی كه گذشت همراه با دیگر بخش های جامعه به علت تنگنای ناشی از تحریم های ظالمانه بین المللی و برخی ازشرایط سخت پیش آمده در عرصه سلامت جامعه، با فراز و فرودهایی همراه بود كه با همدلی، همراهی، همفكری و جهاد علمی معلمان توانست خزانه دانایی، توانایی و تجارب خویش را مجهزتر نماید و جریان یادگیری را در جامعه مداوم گرداند. در جهت استمرار آموزش و پویش ملی "آموزش تعطیل نمی شود"تبدیل هرخانه به یك كلاس درس از راه فضای مجازی حركت قابل تحسینی در سطح كشوراست. ملت شریف ایران این قهرمان عرصه های دشوار، این دفعه با پویش علم در قامت سرافراز معلمان فداكار جلوه گر شده است.
ضمن عرض تبریك و تهنیت به مناسبت فرارسیدن بهار طبعیت وآغاز سال۱۳۹۹ هجری شمسی به فرهنگیان گرامی، دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم آنان، از زحمات فرهنگیان اندیشمند و سختكوش قدردانی می كنم و امیدوارم در سال جدید با عنایت خداوند مهربان، تاسی به رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همراهی با سیاست های مدبرانه دولت تدبیر و امید، در پرتوهمت دانش آموزان و تلاش مشفقانه معلمان و همراهی اولیای دلسوز شاهد عزت روز افزون كشور بخصوص در عرصه آموزش و پرورش باشیم.1399/01/03
20:19:15
5.0 / 5
3312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه