وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد

بهره برداری از پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش (شاد)

بهره برداری از پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش (شاد)

به گزارش پروژه آسان وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از بهره برداری پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش (شاد) اطلاع داد.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، وزارت آموزش و پرورش در جهت تبیین اهداف، تشریح اقدامات انجام گرفته و شروع به كار شبكه اجتماعی دانش آموزان «شاد» اطلاعیه ای صادر كرد.

در این اطلاعیه آمده است: با پیگیری های مستمر وزیر آموزش و پرورش و همكاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورایعالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP با مالكیت و مدیریت وزارت متبوع در مرحله بهره برداری قرار گرفته است.

این اطلاعیه می افزاید: طبق برنامه پیشبینی شده، از روز گذشته (۲۱ فروردین) ورود مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی به پلتفرم اختصاصی آموزش و پرورش شروع شده است و تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

بنابر آنچه در اطلاعیه این وزارتخانه آمده است: مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی، می توانند اپلیكیشن «شاد» را با رفتن به آدرس‏http: //Shaddl.medu.ir دریافت و نصب كنند. زمان و نحوه ورود و بهره برداری مدارس متوسطه، متعاقبا با ارسال بخشنامه ای توسط معاونت آموزش متوسطه اعلام می شود.
1399/01/23
13:42:30
5.0 / 5
2798
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه