هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟

هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است؟

پروژه آسان: بعد از مطالعه ای در هلند، پیشنهادهایی برای ایجاد یك شبكه هایپرلوپ كه مسافران را در كمتر از 90 دقیقه از آمستردام به پاریس منتقل كند و از نظر اقتصادی مناسب باشد مورد بحث قرار گرفته است.هایپرلوپ یک حالت حمل و نقل پیشنهادی است که شامل مسافرت در کپسول های براق و غلاف مانند است که بوسیله یک لوله استیل کم فشار با سرعت بیش از ۶۰۰ مایل در ساعت (حدود ۹۶۵ کیلومتر در ساعت) حرکت می کند.
طرفداران هایپرلوپ، که ظاهراً از حمل و نقل هوایی پایدارتر و سریعتر از قطارهای پر سرعت امروزی است، می گویند که هایپرلوپ آینده سفرهای بین المللی است.
در اوایل این ماه، هاردت هایپرلوپ، استارتاپ هلندی نتایج یک تحقیق را بررسی و منتشر نمود.

این گزارش نشان میدهد که یک شبکه گسترده هایپرلوپ در اروپا، بطور قابل توجهی زمان رفت و آمد بین شهرهای اروپا را می کاهد، مرزها را محو می کند و "مزایای اقتصادی چشمگیری" را ارائه می دهد.
این مطالعه نشان میدهد اتصال بهتر آمستردام با سایر مراکز اروپایی موجب بهبود سفر تجاری و "تقویت ارزش اقتصادی این شهر" می شود.
در این گزارش آمده است: هایپرلوپ می تواند در هر جهت ۲۰۰ هزار مسافر در ساعت را حمل کند. مسافران می توانند در مدت زمان ۹۰ دقیقه به پاریس برسند (کمتر از نصف زمانی که هم اکنون با قطار و تقریباً همزمان با یک پرواز مستقیم). این مطالعه نشان میدهد که آمستردام به بروکسل بوسیله هایپرلوپ کمتر از یک ساعت طول می کشد.


منبع: چمدان
۲۱۲۱


منبع:

1399/02/16
23:18:14
5.0 / 5
3173
تگهای خبر: استارتاپ , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه