فلاحی:

استانداردهای حداقلی برای آموزش مجازی دانش آموزان تعریف شود

استانداردهای حداقلی برای آموزش مجازی دانش آموزان تعریف شود

پروژه آسان: یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر لزوم تعیین استانداردهای حداقلی برای تداوم آموزش های مجازی تاكید نمود.


احمدحسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا ممکنست وضعیت آموزش در حوزه های مختلف به همین شکل فعلی ادامه پیدا کند به خصوص این که گفته می شود موج جدیدی از این بیماری در پاییز ماه شیوع پیدا خواهد کرد، پس ما باید به فکر زیرساخت ها برای آموزش های مجازی باشیم.
وی افزود: در نخستین اقدام لازم است اشکالات سامانه شاد برطرف شود و حواشی شهرها و روستاها از نظر دسترسی به اینترنت بررسی شود.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاداتی مثل افزودن پنج شنبه ها به تقویم آموزشی و زوج و فرد کردن روزهای آموزش در مدارس برای فاصله گذاری اجتماعی اشاره کرد: متاسفانه در بحث آموزش عالی طرح و برنامه ای ارائه نشده در بعضی موارد زیرساخت آموزش مجازی وجود دارد اما در موارد دیگری این آمادگی فراهم نیست. ما باید دقت بیشتری روی آموزش عالی داشته باشیم.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز فعالیت این کمیسیون از دو هفته گذشته اشاره کرد: ما ابتدا باید گزارش هایی را از مسئولان مربوطه دریافت می کردیم و لازم است در جلسات بعدی کمیسیون استانداردهای حداقلی را برای آموزش مجازی تعریف نماییم. ممکنست طرحی دراین زمینه نیز ارائه شود تا با شروع سال تحصیلی جدید مشکلات سال تحصیلی گذشته تکرار نشود.
بگفته فلاحی کمیسیون آموزش در جلسات آتی خود ارزیابی آموزش های مجازی در ماه های گذشته را بعنوان دغدغه اعضای این کمیسیون و مردم دنبال خواهدنمود.
منبع:

1399/04/27
21:07:01
5.0 / 5
2073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه