اولویت ثبت نام در مدارس پرطرفدار با چه كسانی است؟

اولویت ثبت نام در مدارس پرطرفدار با چه كسانی است؟

به گزارش پروژه آسان رئیس ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش تصریح كرد: هرگونه دریافت وجه به صورت الزامی از جانب مدرسه قابل قبول نیست و پرداخت پول صرفاً منوط به اختیار و تمایل داوطلبانه خانواده هاست، به خصوص كه در مدارس دولتی اجبار والدین برای اجبار به كمك، امری پذیرفته شده نیست.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، رضوان حکیم زاده که در برنامه ای تلویزیونی صحبت میکرد، درباره مدارس دولتی که تقاضا برای ثبت نام در آنها بالاست، اظهار داشت: مدارسی امکان دارد طرفداران زیادی داشته باشند که اگر دولتی باشد و داوطلبی در محدوده ثبت نام آنها باشد، باید آن داوطلب را ثبت نام کنند و نمیتوانند دریافت وجه را بعنوان شرط ثبت نام بگذارند، اما اگر خانوادهها هم به علت کیفیت مدارس علاقه مند باشند تا برای فعالیتهایی که انجام می دهند مبلغی را به مدارس بپردازند، این کار باید به صورت داوطلبانه باشد.
معاون وزیر آموزش و پرورش همینطور تصریح کرد که اجبار خانواده ها و شرط گذاشتن برای ثبت نام در این مدارس برای پرداخت شهریه مطابق دستورالعملهای ارسالی نیست و اگر مواردی از این دست وجود دارد، خانوادهها میتوانند آنرا به مرکز رسیدگی به عملکرد و شکایات وزارت آموزش و پرورش گزارش دهند تا به آن رسیدگی شود.
به قول وی، در این راستا افراد می توانند به سایت وزارت آموزش و پرورش رجوع و به قسمت مرکز ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وارد شده و شکایت خویش را ثبت کنند، بعد از آن به آنها کد رهگیری داده می شود و می توانند مبحث را پیگیری کنند.
حکیم زاده اضافه کرد: ما هم از جانب خود بعنوان ستاد ثبت نام هم در وزارتخانه و هم در استان تهران و در مناطق آموزش و پرورش پیگیر این مورد هستیم.
منبع:

1399/04/31
14:06:59
5.0 / 5
2396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه