خرید 14 هزار تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش كمیته امداد از طرف بنیاد مستضعفان

خرید 14 هزار تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش كمیته امداد از طرف بنیاد مستضعفان

پروژه آسان: رئیس بنیاد مستضعفان از خرید 14 هزار تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش كمیته امداد با هدف بهره مندی دانش آموزان كم بضاعت كشور از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب آموزشی آگاهی داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح با بیان این خبر در تشریح جزئیات آن اظهار نمود: به دنبال شیوع ویروس کرونا و اتخاذ سیاست آموزش مجازی از طرف وزارت آموزش و پرورش، تامین ۱۴ هزار دستگاه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و فرزندان خانواده های مددجویان امداد را عهده دار شد.
رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: بر این اساس مقرر شد باتوجه به مشکلات دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در تامین تبلت، بنیاد مستضعفان با هدف بهره مندی دانش آموزان کم بضاعت کشور از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد با سایر دانش آموزان کشور، خرید ۱۴ هزار دستگاه تبلت را متقبل شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، وی با اعلان اینکه مقرر است تمامی این تبلت ها از محصولات تولید داخل کشور خریداری شود اظهار داشت: بنیاد مستضعفان برای تامین این تبلت ها، مبلغ ۲۴ میلیارد تومان را تخصیص داد و این مبلغ به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز شد.
منبع:

1399/05/26
14:10:33
5.0 / 5
1630
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه